Gegužę Kaune vyko 35-osios SELL (Suomijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos) studentų žaidynės. Šiemet greta Baltijos šalių komandų, įvairių sporto šakų varžybose taip pat dalyvavo studentai iš pačios Kinijos. Čia Kauno kolegijai stalo teniso varžybose atstovavo Vita Ruginytė, Dovilė Račkauskaitė ir Aromeda Gerčiūtė. Merginos lapkričio mėnesį stalo teniso varžybose pelnė stipriausiųjų Lietuvos kolegijų studenčių titulą, tad nuspręsta jėgas išbandyti dar kartą.

Pirmasis Kauno kolegijos studenčių susitikimas – su Lietuvos sporto universiteto sportininkais. Tuomet iki pergalės trūko visai nedaug – pralaimėta rezultatu 1:3. Iš karto po to, laukė kova prieš Vilniaus universiteto stalo tenisininkus. Varžybos buvo įtemptos – taškas į tašką, kol galiausiai Kauno kolegijos komandai pavyko pasiekti pergalę rezultatu 3:1. Studentės gavo progą dėl 5 vietos varžytis su Kauno technologijų universiteto komanda, prieš kurią sportininkės šventė pergalę rezultatu 3:1.

Kitą dieną studentės dalyvavo SELL stalo teniso asmeninėse varžybose. Visi dalyviai buvo suskirstyti į pogrupius po 3–4 žaidėjus. Šiose varžybose geriausiai pasirodė Kauno kolegijos studentė D. Račkauskaitė, kuri pogrupyje laimėjo prieš M. Jasaitę (Vilniaus universitetas) bei S. Večerskytę (Kauno technologijų universitetas) ir nusileido tik priešininkei A. He (Kinija). Finalas vyko vieno minuso sistema, kuri reiškia, kad pralaimėjimo atveju daugiau varžytis nebegalima. Jose Dovilė gavo progą kovoti dėl pirmosiosios vietos prieš studentę iš Kinijos. Nors teko pripažinti A. He pergalę, tačiau Kauno kolegijos studentė pasipuošė antrosios vietos medaliu.

Už Kauno kolegijos vardą kovojusi A. Gerčiūtė neslepia, kad šios varžybos – nauja ir netikėta patirtis: „Tikimės, kad dar ne kartą atstovausime Kauno kolegijai tokio pobūdžio varžybose!“.

Aromeda Gerčiūtė