Kauno kolegija puoselėja tradicijas, didina tarptautiškumą ir tarptautinės savaitės metu (kovo 6–10 d.) pasitiko akademinius partnerius iš užsienio. Tarptautinėje savaitėje, kurios šių metų tema „Tarptautiškumas namuose“ (angl. Internationalization at home), dalyvavo daugiau nei 30 dėstytojų ir administracijos darbuotojų iš Ispanijos, Lenkijos, Latvijos, Suomijos, Vokietijos, Meksikos, Belgijos, Pietų Afrikos, Estijos, Turkijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Portugalijos ir Maltos.

Daugelis į tarptautinę savaitę atvykusių dėstytojų vedė paskaitas Kauno kolegijos studentams, tokiomis temomis kaip: „Globalisation impact towards cultures“, „English language in business and communication“, „Marketing and Brand Internationalisation“, „Digital and Brand Marketing“, „Motorcycle technology and drivetrain technology“ ir kitomis. 

Tarptautinės savaitės metu Kauno kolegijos bendruomenės nariai ir partneriai iš užsienio aukštųjų mokyklų turėjo galimybę užmegzti naujus ryšius, aptarti bendrų projektų idėjas, pasidalyti patirtimi ir spręsti problemas susijusias su „Tarptautiškumu namuose“. Be to, Kauno kolegijos tarptautinės savaitės dalyviai galėjo dalyvauti įvairiuose tarptautiškumą skatinančiuose kultūriniuose užsiėmimuose, kitų dėstytojų vedamose paskaitose ir vesti jas patys, geriau pažinti Kauno kolegiją bei Kauną – viena iš architektūros šedevrų – Pažaislio vienuolyno bažnyčią ir Kauno tvirtovės gynybinį įtvirtinimą – IX fortą.

„Tarptautinių savaičių organizavimas Europos aukštosioms mokykloms tapo labai populiariu įrankiu praktikos pasidalijimui ir tolesnio bendradarbiavimo suplanavimui. Ši tarptautinė savaitė įrodė, kad akademiniai partneriai, besidalijantys savo patirtimis, džiugina ir Kauno kolegijos darbuotojus, ir studentus. Todėl tikiuosi, kad užmegzti ryšiai bus toliau sėkmingai pletojami naujuose projektuose”, – dalijasi mintimis Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Jolanta Valiaugienė.