Rugsėjo 26–29 dienomis Kauno kolegijos Tarptautinių ryšių skyriaus vadovas Povilas Beseckas ir tarptautinės partnerystės vystymo koordinatorė Jolanta Valiaugienė lankėsi Roterdame, kur vyko 33-oji metinė Europos tarptautinio švietimo asociacijos (angl. European Association for International Education, EAIE) konferencija.

Renginys, sulaukęs daugiau nei 6700 tarptautinių aukštojo mokslo specialistų iš daugiau nei 100 šalių, tapo platforma ne tik užmegzti ryšius su naujais partneriais, bet ir sustiprinti jau esamas partnerystes, aptarti bendrų taikomųjų tyrimų perspektyvas.

„Ne veltui šių metų konferencijos tema – jungiančios srovės (angl. Connecting currents). Dalyvavimas konferencijoje – puiki galimybė susitikti su esamais ir potencialiais partneriais bei išplėsti ryšius. Susitikimuose su kolegomis iš Europos aptarėme bendrus taikomuosius tyrimus bei strateginės partnerystės plėtojimo perspektyvas, su partneriais iš Afrikos ir Azijos suplanavome akademinio mobilumo bei studijų krypčių bendradarbiavimo galimybes“, – dalinasi P. Beseckas.

„Svarbiausia, kad dalyvavimas konferencijoje leido patobulinti savo įgūdžius aukštojo mokslo tarptautiškumo plėtros srityje. Vienas svarbiausių EAIE metinės konferencijos akcentų yra gausybė seminarų ir sesijų, kurių metu ekspertai iš viso pasaulio siūlo interaktyvius praktinius seminarus bei sesijas įvairiomis temomis – nuo studijų turinio formavimo ir rinkodaros iki strateginio tarptautiškumo planavimo ir mišraus judumo, skirtus padėti specialistams ugdyti įgūdžius, reikalingus jų institucijoms internacionalizuoti“, – sako Tarptautinių ryšių skyriaus vadovas P. Beseckas.

Daugiau skaitykite čia.