2022 m. birželio 7 d. Pramonės inžinerijos ir robotikos katedra kartu su pramoninių elektros ir elektronikos technologijų kūrėjais „Phoenix Contact“ pasirašė paramos sutartį, kuri ypatingai svarbi Kauno kolegijai dėl galimybės tobulinti studentų praktinius įgūdžius.

Kadangi studijų programos yra sudarytos taip, kad besimokantieji per studijų laikotarpį įgytų tvirtas teorines žinias ir maksimaliai išlavintų praktinius įgūdžius, „Phoenix Contact“ padovanojo stendą „Eduline PLCnext Technology Board“, kuriuo Automatikos ir robotikos studijų programos studentai nuo ateinančių mokslo metų pradžios galės naudotis paskaitų metu.

„Džiaugiuosi glaudžiu bendradarbiavimu su socialiniais partneriais. Jaučiame besikeičiančio pasaulio tempą ir stengiamės nuolat tobulėti adaptuojant įnovatyvią laboratorinę įrangą, leidžiančią studentams įgyti žinių reikalingų šiuolaikinėje darbo rinkoje“, – pabrėžia Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros vedėjas Vytautas Čapas.

„Eduline PLCnext Technology Board“ tinka IT automatizavimo srities įgūdžių mokymuisi, daugiausia dėmesio skiriant PLC programavimui. Sisteminę plokštę galima naudoti kaip modulį ir kaip atskirą treniruoklį.

Phoenix Contact“ 2023 m. gegužės 11 d. atšventė 100 metų gimtadienį Energetikos ir technikos muziejuje, kuriame dalyvavo apie 100 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio, verslo atstovai, dirbantys automatikos srityje bei įvairių universitetų kviestiniai svečiai.