Sausio ir vasario mėnesiais vyksiančių Lietuvos aukštųjų mokyklų parodų neaplenks ir Kauno kolegijos komanda, kuri startuos su nauja komunikacijos idėja. Šiemet aukštoji mokykla stojantiesiems taria „Tamsus miškas? Prašviesės Kauno kolegijoje!“ ir tokiu būdu siekia ištiesti pagalbos ranką bei nušviesti ne tik pasirinkimo, bet ir ėjimo savo svajonių profesijos link kelią.

Simbolikoje miškas siejamas su nežinia, klaidžiojimais ir paieškomis, o posakis  „Tamsus miškas“ reiškia situacijos painumą, neaiškumą. Šiandien jaunam žmogui, besirenkančiam profesiją ir studijas, yra ypač keblu susigaudyti gausiame informacijos sraute, išsirinkti iš begalės studijų pasiūlymų bei suvokti, koks yra tikrasis pašaukimas. Taip pat moksleiviui, jau greitai peržengsiančiam mokyklos slenkstį, tenka staiga persiorientuoti į aukštojo mokslo sąvokas, sistemą, esama daug neatsakytų klausimų apie priėmimą į aukštąją mokyklą.

Šiųmetė komunikacijos idėja gimė Kauno kolegijos studentės galvoje. Kūrybinės sesijos metu Verslo vadybos studijų programos trečiakursės Danguolės Skruibytės pasiūlytas šūkis „Tamsus miškas? Prašviesės Kauno kolegijoje!“ balsavimo metu nurungė kitas idėjas ir tapo leidinio dizaino, parodų stendo ir būsimos reklaminės vasaros kampanijos kūrybiniu varikliu. Šių metų Kauno kolegijos komunikacijos su stojančiaisiais idėja – pakviesti drąsiai kreiptis, užduoti klausimus ir kartu rasti atsakymus apie priėmimą, aukštąjį mokslą, studijas ir savo būsimą karjerą.

Aukštųjų mokyklų mugėje, kuri įvyks jau sausio 17 dieną „Žalgirio“ arenoje, Kauno kolegijos komanda pirmą kartą pristatys ir visą koncepciją atspindintį studijų leidinį. Puslapiuose sugulė informacija apie Kauno kolegiją, 48 organizuojamas bei naujai planuojamas studijų programas bei priėmimo į aukštąją mokyklą sąlygas. Šviesos spindulio motyvas, įvairiomis spalvomis atsikartojantis leidinyje, įprasmina žinojimo šviesos idėją.

Tądien aukštosios mokyklos komanda mugės lankytojus ne tik visapusiškai supažindins su Kauno kolegija, bet ir pasiūlys pramogų: pasidaryti nuotaikingą nuotrauką su draugais fotobūdelėje, kritiškai pažvelgti į sprendimo, kur studijuoti, priėmimo procesą ir sukti laimės ratą bei laimėti Kauno kolegijos atributikos. Dar daugiau, „Žalgirio“ arenos amfiteatre stojantiesiems apie svarbiausius sprendimus ir kaip išmokti juos priimti papasakos Kauno kolegijos dėstytoja Danguolė Kraskauskienė. Susitikime!