Sportiniais pasiekimais pasidabinusi Kauno kolegija toliau tvirtai žengia sporto keliu – Kauno kolegija įtraukta į Lietuvos studentų futbolo lygą, kurios organizuojamuose čempionatuose varžysis su kitomis aukštosiomis mokyklomis.

Birželio 11 dieną vykusioje metinėje LSFL konferencijoje vykdomasis komitetas vienbalsiai balsavo už tai, kad Kauno kolegija taptų LSFL nare ir prisijungtų prie kitų 7 universitetų komandų. Vadovai ir prezidentas pasveikino, linkėjo sėkmės ir džiaugėsi, kad Kauno kolegija žengė šį svarbų žingsnį.

Kaip pasakoja Kultūrinės veiklos ir sporto centro vadovas dr. Andrius Brusokas, Kauno kolegijos Sporto centre diskutuojant su treneriu Vitalijumi Kazlausku ir dr. Mindaugu Misiūnu nuspręsta, kad reikėtų atgaivinti futbolo tradicijas, o direktorius Paulius Baltrušaitis džiugiai pritarė futbolo populiarinimui Kolegijos bendruomenėje. „Džiaugiuosi, kad daug pasiekta krepšinio srityje. Praėjusiais metais buvo investuota į vaikinų tinklinio komandą. Dabar atėjo eilė ir futbolui. Kiekvienais metais skirtingose sporto šakose judame į priekį“, – apie užsibrėžtas ambicijas sporte kalba A. Brusokas.

Kauno kolegijos futbolo komanda apsiribojo Lietuvos kolegijų sporto žaidynėmis. Futbolininkai rodydavo salės futbolo gebėjimus, kurie 2016–2017 ir 2017–2018 metų sezonuose buvo įvertinti trečia vieta, o nuo rudens juos demonstruos ir LSFL čempionate. „Kauno kolegijos futbolo komanda bus tarp stipriausių universitetų, o tai leidžia judėti į priekį, tobulėti“, – teigia Kultūrinės veiklos ir sporto centro vadovas kartu linkėdamas treneriui Vitalijui Kazlauskui sėkmės formuojant komandą.

Pasakodamas apie futbolo populiarumą A. Brusokas tvirtina, kad studentai aktyviai įsitraukia į šią sporto šaką. Be to, kitų aukštojo mokslo institucijų patirtis rodo, kad futbolas yra sporto karalius – jį žaidžia labai daug užsieniečių. Kitose šalyse jis yra populiaresnis už krepšinį, tad futbolas gali tapti puikia integracijos priemone įtraukti ir užsieniečius studentus, atvykstančius studijuoti į Kauno kolegiją.