Kauno kolegija ir „Hegelmann“ buria salės futbolo komandą, prie kurios kviečiami prisijungti šiam sportui neabejingi studentai. Atranka vyks rugsėjo 12 d. 15.30 val. Didžiojoje salėje (Pramonės pr. 22, Kaunas).

„Siekiame, kad studentai rūpintųsi savo fiziniu aktyvumu, todėl kilo mintis suburti studentų salės futbolo komandą – „Hegelmann“ klubas žaistų A lygoje, o dublerių komanda būtų formuojama iš kolegijoje besimokančių studentų, kurie turės galimybę patekti ir į „Hegelmann“ klubo komandą bei žaisti A lygoje“, – dalinasi „Hegelmann“ prezidentas Dainius Šumauskas ir priduria, kad studentų taip pat laukia bendri sporto renginiai, turnyrai.

„Džiaugiuosi, kad bendradarbiausime su „Hegelmann“ klubu – manau, kad tai tikrai prisidės prie salės futbolo populiarinimo Kauno kolegijoje. Studentų, prisijungusių prie komandos laukia išties plačios perspektyvos, todėl labai kviečiu antradienį atvykti į atranką. Komandą treniruos profesionalus treneris, tad treniruotės bus išties aukšto lygio“, – nepraleisti galimybės ir prisijungti prie komandos ragina Kauno kolegijos Sporto centro vadovė Laura Mekšriūnienė.

Abi komandas treniruos didelę patirtį sukaupęs treneris iš Ukrainos Kirilas Krasijas, turintis UEFA B lygio licenciją, užėmęs Lietuvos futbolo rinktinės vadovo asistento pareigas. K. Krasijas taip pat buvo pagrindinis futbolo klubų „Vytis“ ir „Žalgiris“ treneris, taip pat treniravęs ir „Epicenter-K Avangard“ futbolo klubą Odesoje. K. Krasijo treniruojamos komandos tapo 2019–2020 m., 2020–2021 m. Lietuvos salės futbolo A lygos čempionais, 2019–2020 m., 2020–2021 m. Lietuvos salės futbolo taurės laimėtojais, Ukrainos salės futbolo ekstra lygos čempionais.