Birželio 16 d. Kaune buvo surengtas specialus edukacinis seminaras, kurį inicijavo Lietuvos futbolo federacija kartu su Pirma lyga, o įgyvendinti padėjo projekto „Augu futbole“ dalyviai. Seminare, kuriame dalyvavo Pirmos lygos klubų atstovai, Lietuvos moterų futbolo asociacijos atstovės, salės futbolo bendruomenės nariai bei kviestiniai svečiai, sėkminga patirtimi bei nūdienos aktualijomis dalijosi žinomi futbolo ir verslo atstovai. Buvo pristatyti penki pranešimai rinkodaros, komercijos sporte, komunikacijos, klubų vystymo bei E-sporto temomis.

Prie socialinių partnerių inicijuoto seminaro organizavimo taip pat prisidėjo Kauno kolegijos Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros atstovai. Vienas pagrindinių šio seminaro organizatorių – antrai pagal pajėgumą Lietuvos futbolo lygai vadovaujantis Verslo fakulteto Sporto vadybos lektorius Petras Aleksonis. Atsakomybė už lygos projektų vystymą Pirmoje lygoje patikėta Sporto vadybos trečiakursiui Edvinui Levišauskui, o vadybos seminare Kauno kolegiją reprezentavo „Augu futbole“ projekto dalyvis, Sporto vadybos studentas – Ernestas Sinkevičius. Tarp pranešėjų buvo ir LFF e-sporto vadovas, Kauno kolegijos lektorius Edgaras Abromavičius.

Daug dėmesio sulaukusiame sporto vadybos seminare dalyvavo net 65 dalyviai, kuriems po renginio buvo įteikti specialūs pažymėjimai. „Neslėpsiu, malonu suorganizuoti tokį renginį, po kurio visi dalyviai grįžta namo radę sau įvairių naudų. Edukacija, bendravimas, sėkmingų patirčių pasidalinimas, gera emocija sukuria žmonėms motyvaciją, kuri yra neatskiriama dalis sporto vadybos srityje“, – po seminaro įspūdžiais dalijosi Verslo fakulteto lektorius, Pirmos lygos direktorius P. Aleksonis.

Kalbėdamas apie jaunųjų Kauno kolegijos studentų integraciją į realias veiklas, lektorius neslėpė esąs itin patenkintas neseniai profesinį Sporto vadybos bakalaurą apgynusiais studentais  E.  Levišausku ir E. Sinkevičiumi. „Šie studentai turi neeilinę galimybę realizuoti savo teorines žinias praktikoje ir tuo pačiu semtis papildomos patirties ateities iššūkiams“, – apie realių veiklų naudą, įtraukiant būsimuosius specialistus, pasakojo P. Aleksonis.

Anot vieno iš pagrindinių seminaro organizatorių, šiais metais Pirma lyga sulaukia daug pagyrimų už unikalų veidą, veiklas ir idėjas, o prie šių nuopelnų, be abejonės, prisideda ir Kauno kolegijos studentai. „Dar vienas mūsų vaisius, kuris maloniai stebina Pirmos lygos klubus, yra specialus projektas „Augu futbole“, kuris skirtas jauniesiems sporto vadybininkams. Šio projekto vienas perspektyviausių bei pažangiausių dalyvių –  Ernestas Sinkevičius. Galiu drąsiai teigti, kad šis studentas yra unikalus pavyzdys, kaip turėtų atrodyti sėkmingas Kauno kolegijos Sporto vadybos studijų programos jaunuolis“ – pagyrų negailėjo P. Aleksonis.