Lietuvoje aktyviai veikia daugiau nei 870 startuolių, tačiau kas tai yra, ką jie daro ir nuo ko pradėti? Aukštos pridėtinės vertės sektoriuose veikiančios jaunos įmonės, turinčios itin didelį augimo potencialą ir galinčios sėkmingai veikti didėjant verslo masteliams, susiduria su problemomis, kurias spręsti padeda kiti ekosistemos dalyviai. 

„Kaunastic Startups Meetups“ – tai startuolių bendruomenės renginiai, kviečiantys tuos, kurių bendras pomėgis mokytis ir padėti vieni kitiems, nepaisant turimos patirties, išsilavinimo, pareigų ar įgūdžių. Jau 12-ajame startuolių susitikime, kuris vyks vasario 6 d., toliau bus tęsiamos diskusijos kaip sėkmingai suburti steigėjų komandą, vyks startuolių idėjų pristatymai, o viską lydės interaktyvūs tinklaveikos užsiėmimai bei užkandžiai. Renginys vyks anglų kalba.

Kada: vasario 6 d., antradienį, 17.30  val. (atidaromos durys).

Kur: Kauno kolegijoje, 1 aukšto foje, Pramonės g. 22A, Kaunas.

Apie „Kaunastic Startups“

„Kaunastic Startups“ nuo 2015 m. genialias idėjas transformuoja į sėkmingus verslus. Europoje apdovanota ir Lietuvoje analogų neturinti programa ne tik padeda inovatoriams, bet ir pati veikia taikydama novatoriškus principus: kasmet keičiasi ir prisitaiko prie verslo aplinkos.

Mentoriavimo sesijos, mokymų ciklai, startuolių bendruomenės susitikimai – tuo kasmet naudojasi perspektyviausi Kauno startuoliai. O prie jų būsimos sėkmės prisideda kruopščiai atrinkti mentoriai, verslumą skatinančios organizacijos ir programos įkūrėja – Kauno miesto savivaldybė.

„Kaunatic Startups“ pasiryžę padėti visų rūšių startuoliams klestėti ir sėkmingai veikti. Tai daro kurdami mokymosi, tinklaveikos ir bendradarbiavimo erdves. „Kaunastic Startups Meetups“ yra išskirtinis renginys, pritraukiantis daugiau nei 100 dalyvių iš Kauno startuolių bendruomenės.

Darbotvarkė

17.30 val. Atidaromos renginio durys + tinklaveika
18.00 val. Renginio pristatymas
18.05 val. Verslo ir aukštojo mokslo bendradarbiavimas – Ramunė Bagočiūnaitė, Projektų vystymo vadovė, Kauno kolegija
18.10 val. Startuolių demonstracijos. Jei esate startuolis, kuris norėtų pristatyti savo produktą ar paslaugą bendruomenei – susisiekite su „Kaunastic Startups“ komanda.
18.30 val. Panelinė diskusija: „Pergalingos startuolio įkūrimo komandos formavimas“.

Diskusijos dalyviai:

– Marijus Andrijauskas, ankstyvojo etapo investuotojas ir „FIRSTPICK“ įkūrėjas;

– Šarūnas Straševičius, „Stackflows“ generalinis direktorius ir įkūrėjas;

– Laimonas Sutkus, CTO „Ctovisory“.

Moderatorė: Monika Da Silva Xavier, laisvai samdoma personalo konsultantė. Daugiau nei 10 metų dirbo Google centrinėje Europos būstinėje Airijoje, Dubline. Ji kūrė ir tobulino įdarbinimo procesus, dirbo su skyrių vadovais bei aktyviai prisidėjo prie verslo socialinės atsakomybės projektų.

19.00 val. 1 su 1 susitikimų sesija
19.15 val. Tolimesnė tinklaveika, užkandžiai ir gėrimai

Registruodamiesi į šį renginį sutinkate gauti „Kaunas IN“ naujienlaiškius.

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolesnėje renginio komunikacijoje.