Lapkričio 21 dieną Kauno kolegijoje tradiciškai vyks kasmetinis studentus ir verslo atstovus sutraukiantis renginys „Karjeros diena’18“. Šiemet Pramonės pr. 20 susiburs beveik 40 įvairių veiklos krypčių įmonių ir organizacijų, atversiančių duris į sėkmingą karjeros pradžią. Kontaktų mugė nuo 12 iki 15 val. bus atvira tiek darbo ar praktikos vietos ieškantiems, tiek savanoriška veikla besidomintiems studentams.

Šūkis „Megzk ryšius, o ne kojines!“ primins, kad būsimieji specialistai vienos dienos renginio metu turės galimybę susipažinti su darbdaviais, domėtis galimomis praktikos, darbo ir karjeros, savanorystės galimybėmis, ieškoti naudingų kontaktų, tobulintis seminaruose klausant naudingų pranešimų apie verslumą bei karjeros kelią. Siekdama plėtoti abipusiai naudingą verslo sektoriaus ir akademinio jaunimo bendradarbiavimą Kauno kolegija atveria duris ne tik saviems, bet ir kitų aukštųjų ir profesinių mokyklų studentams ir mokiniams.

Įmonių atstovai neslepia, kad „Karjeros diena“ atveria realias galimybes susipažinti su potencialiais darbuotojais ir praktikantais. „Karjeros dienos yra puiki galimybė susitikti dviem pusėms – studentams, kurie dar mokosi, bet jau žvalgosi galimybių įsidarbinti, nori susipažinti su darbo pasiūlymais ir apsispręsti, kokia galėtų būti jų darbo vieta, ir įmonėms, kurios gali pasiūlyti studentams įdomių pozicijų“, – teigia antžeminio aptarnavimo įmonės „Litcargus“ personalo vadovė Ineta Kasparaitytė-Tratsinnikava.

Karjeros dienoje dalyvausiančios įmonės „Litcargus“ atstovė pasakoja, kad kai kurie dabar esami darbuotojai dar tokio pobūdžio renginiuose užsuko pasidomėti apie įmonę ir darbo galimybes antžeminio aptarnavimo srityje, o šiandien jie skaičiuoja ne pirmus darbo metus ir yra nuolat tobulėjančios ir kvalifikaciją keliančios 300 žmonių komandos dalis. „Studentus, kurie norės daugiau sužinoti apie darbo vietas, artimiau supažindinsime su įmonės veikla, pakviesime atvykti į svečius Vilniuje ar Kaune – norime suteikti galimybę ne tik išgirsti, bet ir realiai pamatyti, kaip atrodo mūsų darbas kasdien“, – abipusį suinteresuotumą ir įsitraukimą siekiant užmegzti ryšius pabrėžia I. Kasparaitytė-Tratsinnikava.

„Karjeros dienoje“ dalyvausiančių įmonių atstovai apsilankiusiuosius supažindins su įmonių veiklomis, esamomis laisvomis ar perspektyviomis darbo bei praktikos vietomis, atsakys į visus rūpimus su karjera susijusius klausimus. Įmonių, su kuriomis bus galima užmegzti ryšius, sąrašą galima rasti čia.

Aktualią informaciją apie vyksiantį renginį galima sekti „Facebook“ puslapio renginyje „Karjeros diena’18: megzk ryšius, o ne kojines!“.

 

Generalinis rėmėjas:

Rėmėjai: