Gruodžio 7 dieną vyko kalėdinis tinklinio turnyras Klaipėdoje, kuriame dalyvavo Kauno kolegijos merginų ir vaikinų komandos. Nugalėję visus varžovus, kolegijos studentai iškovojo garbingas pirmąsias vietas.

Kalėdinis tinklinio turnyras jau tapo kasmetine tradicija. Šiais metais dėl geriausiųjų titulo kovojo komandos iš Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Klaipėdos universiteto, Klaipėdos valstybinės kolegijos ir Kauno kolegijos. Įtemptų varžybų metu labiausiai pasižymėjo ir geriausiais turnyro žaidėjais buvo pripažinti Kauno kolegijos studentai Karina Mickevičiūtė ir Dovydas Šimašius. Naudingiausio komandos žaidėjo titulą pelnė Rokas Sirtautas.

Kauno kolegijos sportininkams, treniruojamiems Jolantos Simanavičienės, ši prizinė vieta patirties krepšelyje nėra pirmoji – šių metų kovą merginų tinklinio komanda „Lietuvos kolegijų studentų XVII sporto žaidynėse” išplėšė antrąją vietą. Neatsiliko ir vaikinai – Kauno kolegijos tinklininkai žaidynėse taip pat pasidabino sidabro medaliais. Kasmetiniame kalėdiniame turnyre Klaipėdoje tinklinio komanda Kauno kolegijos bendruomenę jau džiugino auksu. Štai 2014 m. vaikinai laimėjo prieš Klaipėdos valstybinę kolegiją ir į Kauną parvežė pergalę.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės tolimesnėse kovose!