Gruodžio 16 dieną Kauno kolegijos alumnų klubas kvietė visų laikų Kauno kolegijos absolventus artėjančias gražiausias metų šventes pasitikti drauge. Šiltas susitikimas su buvusiais studijų bičiuliais ir malonūs pokalbiai prie arbatos puodelio – tik maža dalis to, kas laukė į Kauno kolegiją atvykusių alumnų.

Šia ypatinga proga alumnų klubas buvusius studentus pakvietė į kalėdines kūrybines dirbtuves. Jų dalyviai susitikimo metu turėjo galimybę pasigaminti ir dekoruoti kalėdinius eglių vainikus, šventinius žaisliukus, papuošiančius namus. Dirbtuvėse alumnai rado visko, ko galėtų prireikti kalėdinių atributų gamybai. Svarbu paminėti, kad į susitikimą alumnai buvo raginami atvykti su savo atžalomis, kurių renginyje buvo daugiau kaip kelios dešimtys. Pastarieji galėjo pasigaminti šventinių eglutės žaisliukų bei susitikti su Kalėdų Seneliu, kuris kiekvienam atvykusiajam turėjo svarbių žinių.

Kauno kolegijos alumnams organizuojami renginiai susilaukia vis daugiau dabartinių studentų palaikymo. Kalėdinių kūrybinių dirbtuvių metu mažiesiems svečiams įgyvendinti jų kūrybinius sprendimus padėjo Kauno kolegijos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo studentės. Būsimos specialistės ne tik prisidėjo prie alumnų atžalų kalėdinių puošmenų gamybos, bet ir užėmė pastaruosius viso vakaro metu.

„Be galo džiaugiamės, kad šiuo laikotarpiu pavyko vienam vakarui suburti tokį gausų būrį kolegijos alumnų. Dirbtuvės nebūtų įvykusios be Kauno kolegijos suteiktos finansinės paramos, už kurią širdingai dėkojame. Taip pat norėtųsi tarti „ačiū“ Menų ir ugdymo fakulteto studentėms, kurios reikšmingai prisidėjo prie susitikimo įgyvendinimo. Na, o dabar lauksime kitų susitikimų, kuriuose tikimės sulaukti dar daugiau alumnų, tad kviečiame prisijungti prie Kauno kolegijos alumnų klubo gretų“, – kalbėjo alumnų klubo prezidentas Donatas Valentinavičius.

Kiekvienas Kauno kolegijos absolventas gali prisijungti prie absolventų klubo. Kviečiame užpildyti registracijos anketą.

Daugiau informacijos apie Kauno kolegijos alumnų klubą galima rasti čia.