Gruodžio 15 d. Kauno kolegijos Karjeros ir Kultūrinės veiklos centrai bei alumnų klubas kvietė kolegijos darbuotojus bei visų laikų absolventus artėjančias gražiausias metų šventes pasitikti drauge. Šiltas susitikimas su buvusiais studijų bičiuliais, pokalbiai su kolegomis neformalioje aplinkoje ir vakarą lydėjęs bendrystės jausmas – tik dalis to, kas laukė vakaro svečių.

Kalėdinių kūrybinių dirbtuvių dalyviai susitikimo metu galėjo pasigaminti kalėdinius eglių vainikus, dekoruoti šventinius žaisliukus ir sausainius. Kalėdinių vainikų pynimo subtilybėmis su renginio dalyviais dalijosi Menų ir ugdymo fakulteto absolventė. Alumnai ir darbuotojai buvo kviečiami atvykti su savo atžalomis, kurių renginyje buvo kelios dešimtys. Pastarieji galėjo pasigaminti šventinius eglutės žaisliukus ar dekoruoti sausainius.

Kalėdinių kūrybinių dirbtuvių metu mažiesiems svečiams įgyvendinti jų kūrybinius sprendimus padėjo Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo studijų programos studentės. Būsimos specialistės ne tik prisidėjo prie alumnų atžalų kalėdinių puošmenų gamybos, bet ir užėmė juos viso vakaro metu.