Kauno kolegijos Studentų reikalų ir karjeros skyrius ir bendruomenės gerovės vadovė Smiltė Juraitė šiemet kvietė alumnus bei darbuotojus ir jų vaikus artėjančias gražiausias metų šventes pasitikti drauge. Vakaro svečių laukė šiltas susitikimas su buvusiais studijų bičiuliais, pokalbiai su kolegomis neformalioje aplinkoje ir vakarą lydėjęs bendrystės jausmas.

Vakar vykusių kalėdinių kūrybinių dirbtuvių dalyviai galėjo pasigaminti šventinius eglių vainikus, apie kuriuos papasakojo ir gaminimo subtilybėmis pasidalino Kauno kolegijos dėstytoja Aušrinė Černiauskienė. Mažieji renginio svečiai susitiko su Kalėdų Seneliu, pamatė Kauno kolegijos erdves, dekoravo sausainius, gamino kalėdinius atvirukus ir įsitraukė į kitas veiklas.

„Pastebime vis didesnį alumnų aktyvumą – bėgant metams vis daugiau jų įsitraukia į įvairias kolegijos veiklas. Kauno kolegijos absolventai yra mūsų ateities socialiniai partneriai ir kolegos bei geriausias kritikas, kuris padeda tobulėti. Ryšių formavimas su alumnais atveria duris sėkmingam socialinės partnerystės tinklo plėtojimui, padeda tobulėti kaip aukštojo mokslo institucijai, prisideda prie gerosios žinios sklaidos, todėl jų įtraukiamas į kolegijos gyvenimą – išties svarbus“, – dalinasi Kauno kolegijos Studentų reikalų ir karjeros skyriaus vadovas dr. Mindaugas Samuolaitis.

Kadangi šios kalėdinės kūrybinės dirbtuvės skirtos ne tik alumnams, bet ir kolegijos darbuotojams, dr. M. Samuolaitis atkreipia dėmesį, kad tai – puiki proga visiems susitikti, pabendrauti, užmegzti ryšius ir, artėjant šventėms, pajusti tikrą bendrystę bei bendruomeniškumą.

Bendruomeniškumo puoselėjimą šio ir panašių renginių pagalba išskiria ir Kauno kolegijos bendruomenės gerovės vadovė Smiltė Juraitė.

„Panašūs renginiai buvo ir telkia bendruomenę, o tai yra mūsų tikslas, atliepiantis vieną iš kolegijos vertybių – bendruomeniškumą. Šįkart darbuotojus bei alumnus kvietėme ne tik artimiau susipažinti ir neformaliai pabendrauti, bet ir atsivesti savo šeimos narius pasidžiaugti mūsų bendruomene, puikiomis erdvėmis, kurias galima išnaudoti ne tik studijų procese, bet ir laisvalaikio veiklose“, – sako S. Juraitė.

Ji atkreipia dėmesį, kad vienas iš kolegijos tikslų – suteikti darbuotojams galimybę derinti darbo ir šeiminius įsipareigojimus, todėl vaikų ir kitų šeimos narių dalyvavimas organizacijos gyvenime yra labai natūralus ir skatintinas.

Išskirtinis dėmesys mažiesiems renginio dalyviams

Šiemet kalėdinės kūrybinės dirbtuvės sulaukė išskirtinio susidomėjimo – renginyje dalyvavo beveik 100 vaikų, kurių amžius svyravo nuo 2 iki 15 metų.

„Mažiausiems renginio dalyviams įspūdį paliko Kalėdų Senelio pasirodymas ir pramoginės muzikinės veiklos su juo, didesnieji mielai įsijungė į kalėdinių vainikų dirbtuves ar išbandė savo atidumą vairavimo simuliatoriuje. Vaikai dalyvavo ekskursijoje po Kauno kolegiją ir buvo sužavėti bibliotekos dydžiu, vaikų žaidimo kambario pramogomis, bet labiausiai – karštu šokoladu ir liofilizuotais vaisiais maisto laboratorijoje“, – dalinasi už mažiausių renginio dalyvių veiklas atsakinga S. Juraitė.

Alumnų bei darbuotojų vaikai šventės metu taip pat dekoravo sausainius, gamino kalėdinius atvirukus ir eglišakių puokštes. Bendruomenės gerovės vadovė atskleidžia, kad skatinant vaikus išbandyti kuo daugiau veiklų ir įsitraukti į renginio pramogas, jie galėjo rinkti veiklų lipdukus, o surinkus reikiamą lipdukų skaičių – iškeisti juos į saldžius prizus.

„Džiaugiamės, kad į šventę atvyko mūsų socialiniai partneriai – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus atstovai, kurie visiems pageidaujantiems ant viršutinių rūbų klijavo pasirinktos formos atšvaitus. Išeidami visi galėjo įsiamžinti prie fotosienelės pasipuošę linksma atributika“, – sako S. Juraitė.

Šventėje savanoriavo 20 Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo studijų programos pirmakursių, 2 Fotografijos studijų programos pirmakursiai. Šventę surengti ir visas veiklas organizuoti padėjo skirtingų Kauno kolegijos padalinių ir skyrių darbuotojai bei KK SA atstovai.