Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultetas tęsia renginių ciklą „Šiuolaikinės komunikacijos tendencijos 2018“ ir kviečia iš arčiau pažinti darbą ekranuose. „Kaip prisijaukinti TV kamerą?“ – būtent šiuo klausimu bus diskutuojama balandžio 4 d., trečiadienį, 15 val. Kauno kolegijos Konferencijų salėje (407 aud. Pramonės pr. 22A).

Įžvalgomis šia tema seminaro metu dalinsi Karolina Barišauskienė – Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos narė, ilgametė TV laidų redaktorė ir prodiuserė, daugiau kaip 7 metus prisijaukinti TV kamerą padedanti ne tik TV laidų vedėjams, bet ir pašnekovams.

Apie ekranų paslaptis

Ar kada susimąstėte, kodėl vieni žinomi veidai, šmėžuojantys TV ekranuose, Jums patinka labiau už kitus? Kodėl vienus žurnalistai kalbina nuolatos, o kiti, nors ir užima aukštas pozicijas valstybės postuose, pasirodo retai ir gana periodiškai? „Viskas yra dėl to, kad tokie žmonės žino, kaip prisijaukinti TV kamerą. Kiekvienai organizacijai, įmonei turėti puikų kalbėtoją, kurį myli TV kameros – didžiulė pridėtinė vertė jos įvaizdžiui ir komunikacijos sklaidai“, – atskleidžia seminaro lektorė.

Daugiau K. Barišauskienės įžvalgų kviečiame išgirsti balandžio 4 d., trečiadienį, 15 val.

Primename, kad seminaras „Kaip prisijaukinti TV kamerą?“ – Lietuvos komunikacijos asociacijos bei Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Administravimo katedros organizuojamo renginių ciklo „Šiuolaikinės komunikacijos tendencijos 2018 dalis“. Dalyvavimas seminare nemokamas, tačiau būtina užsiregistruoti internete.

Sekite naujienas apie kitus būsimus renginių ciklo „Šiuolaikinės komunikacijos tendencijos 2018“ seminarus.