Ne naujiena, jog daugelis žmonių ir organizacijų visame pasaulyje plačiai naudojasi socialiniais tinklais bei kitomis medijomis ir tai daro dėl įvairiausių priežasčių – siekia būti matomi, suburti artimą auditoriją, ją edukuoti ar pritraukti naujų klientų. Tiesa, taip pat yra tų, kurie komunikuoti apie save ar savo veiklą nenori, manydami, jog medijos jau perpildytos ir nieko naujo ar įdomaus visuomenei iškomunikuoti nepavyks.

Linas Marcišauskas,
nuotr. iš asm. arch.

Taigi, medijų „pasaulyje“ kyla daug klausimų – ar naudinga ir kokiomis medijomis naudotis? Ar komunikacija turėtų būti skirtinga? Kaip komunikuoti kūrybiškai ir efektyviai? Ar verta lygiuotis į kitus, o besilygiuojant – kaip išlikti įdomiu ir pastebimu?

Besidominčius atsakymais į šiuos klausimus, Kauno kolegijos Verslo fakulteto Komunikacijos katedra kviečia rugsėjo 18 d. 10 val. į fotografo, vaizdo dienoraščių kūrėjo, „Linas dirba darbus“ autoriaus ir „Telia“ technikos apžvalgininko, neseniai įkūrusio praktinių mokymų socialinių tinklų sėkmei platformą turinioakademija.lt – Lino Marcišausko paskaitą.

Paskaitos metu bus gilinamasi į medijų sampratą, pristatomi skirtingi komunikacijos būdai, apžvelgiama, kas keičiasi ir ko laukti ateityje. Kūrybiškumo ir motyvacijos nestokojantis Linas pasidalins ne tik gerąja savo patirtimi, bet ir nepavykusiais sprendimais, kurių medijų „pasaulyje“ kartoti nebenorėtų.

Paskaitoje dalyvauti kviečiami visi Kauno kolegijos bendruomenės nariai, reikalinga registracija.

Data: 2023-09-18

Laikas: 10 val. (trukmė iki 2 val.)

Vieta: Pramonės pr. 22A, 202 aud.