Žmogaus įvaizdis yra saviraiškos forma, didinanti pasitikėjimą savimi ir pritraukianti žmones. Šiuo metu Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Įvaizdžio dizaino studentės atlieka praktiką ir norinčius pakeisti savo išvaizdą kviečia registruotis į konsultacijas.

Įvaizdžio keitimo metu bus atliekama:

  • Garderobo analizė.
  • Makiažo ir šukuosenos pokytis.
  • Stiliaus kūrimas (3 drabužių komplektai).
  • Suformuoto įvaizdžio fotosesija studijoje.

„Įvaizdžio dizaineriui neužtenka tik išmanyti savo amatą ir valdyti technikas, jis turi nuolat atnaujinti ir gilinti savo žinias. Įvaizdžio dizaineris jungia kostiumą į bendrą visumą ir taip kuria žmogaus išorę. Pagal užsakovo suformuluotą užduotį arba nujaučiamą poreikį, dizaineris sukuria ir pritaiko tinkamą šukuoseną, makiažą, formuoja garderobą, kuris gali būti skirtas konkrečiai progai arba laikotarpiui, tarkime, pusmečiui. Vaizdžiai tariant, stilistas veda užsakovą įvaizdžio pasikeitimo keliu, kuruodamas pradinę idėją ir jos įgyvendinimą”, – teigia Įvaizdžio dizaino katedros vedėja Olesė Kekienė

Įvaizdžio dizaino studijų programa ugdo būsimų specialistų gerą skonį, estetikos jausmą, lavina gebėjimą išanalizavus kliento fizinius duomenis jam sukurti stilių, harmonizuojantį išvaizdą su vidinėmis būdo savybėmis. Studijuodamos įvaizdžio dizainerės ne tik gilina teorines žinias, bet ir aktyviai jas taiko praktikoje.

Laukiame laiškų iš norinčių pakeisti savo išvaizdą su prisegta 1 portretine ir 1 viso ūgio nuotrauka el. paštu diana.kvietkauskaite905@gmail.com, ivaizdzio.dizainas16@gmail.com.