„Baltojo angelo“ loterijos metu šiemet Kauno kolegijos bendruomenė paaukojo 2495 eurus ir išpirko visus loterijos bilietus. Surinkta parama įteikta 9 studentams ir 4 darbuotojams: šiais metais ji skirta sunkiai sergantiems studentams, darbuotojams bei jų šeimų nariams, netekusiems artimųjų.

Tradicija tapusi „Baltojo angelo“ labdaros mugė organizuojama daugiau kaip dešimtmetį. Nuo 2005 metų vykstančioje mugėje rankų darbo dirbiniais prekiauja ir kilniam tikslui aukoja visa Kauno kolegijos bendruomenė, o surinktos lėšos kasmet paaukojamos labiausiai pagalbos stokojantiems kolegijos studentams ir darbuotojams. Dėl COVID-19 pandemijos ir ją lydėjusių suvaržymų labdaros mugė pakeitė savo formatą ir pastaruosius keletą metų yra organizuojama kaip loterija, kurios metu galima laimėti Kauno kolegijoje dirbančių menininkų dailės kūrinių ir kitų suvenyrų.

Darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė ir renginio organizatorė Vitalija Skėruvienė dėkoja visiems studentams ir darbuotojams, prisidėjusiems prie kalėdinės labdaros akcijos „Baltasis angelas“: „Jūsų gerumo dėka galėjome padėti šalia mūsų esantiems kolegijos studentams ir darbuotojams. Taip pat dėkoju organizacinio komiteto nariams: Almai Bartusevičienei, Almai Pocienei, Sigridai Eimutei, Loretai Valatkevičienei, Ritai Gerbutavičienei, Violetai Grybauskienei, Verslo fakulteto studentui Edvinui Kybartui. Lai simbolinis „Baltasis angelas“ savo sparnais atneša Jums ir Jūsų šeimos nariams sveikatos ir džiaugsmo, o gerumas ir bendruomeniškumas visus mus vienija artėjančių švenčių proga.“