Organizatorių nuotr.

Baigėsi Jonavos rajono savivaldybės skelbtas Civilinės metrikacijos skyriaus patalpų atnaujinimo projektų konkursas, kuriame dalyvavo Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Dizaino studijų programos studentai. Konkursui jaunieji dizaineriai pateikė net 15 projektų, kuriuose, siūlydami įvairius šiuolaikiškus ir funkcionalius sprendimus, išsaugojo patalpų dalimi tapusius autentiškus meno kūrinius.

Jonavos gyventojai ir savivaldybės administracijos darbuotojai nugalėtoju išrinko Evitos Indrašiūtės projektą „Šeimos medis“. Kaip teigia autorė, idėją projektui inspiravo jaunavedžius siejantis bendrumo jausmas, vedantis juos į gražų tikslą – sukurti darnią ir laimingą šeimą.

Antroji vieta jonaviečių sprendimu atiteko Deivido Ruškio projektui „Užfiksuota akimirka“, trečioji – projektui „Žiedai ir pažadai“, kurio autorė Dovilė Tutlytė. Visi trys autoriai bus apdovanoti savivaldybės išskirtomis piniginėmis premijomis.

Jonaviečių ir savivaldybės darbuotojų nuomonės dėl pirmosios vietos laimėtojos sutapo, tačiau antrąją ir trečiąją vietas savivaldybės atstovai buvo linkę skirti Jolitos Žukauskienės projektui „Galerija“ ir Monikos Januševičiūtės projektui „Atmintis“, todėl šių projektų autorės bus apdovanotos savivaldybės dovanomis.

„Nuoširdžiai dėkojame studentams, jų dėstytojams ir labai džiaugiamės bendradarbiavimu su Kauno kolegija, kuri jau ne pirmą kartą pasiūlo mums tiek daug puikių kūrybinių sprendimų“, – sako Jonavos rajono savivaldybės vicemerė Birutė Gailienė.

Parengta pagal Jonavos rajono savivaldybės inf.