Išleistas trečiasis Kauno kolegijos koordinuojamo „Erasmus+“ projekto „Quality of Virtual Studies“ (QVS) naujienlaiškis. Tarptautiniu projektu „Quality of Virtual Studies“ siekiama pagerinti virtualių studijų kokybę, o šiam tikslui įgyvendinti suburta partnerių komanda iš Lietuvos, Ispanijos, Kroatijos, Suomijos ir Jungtinės Karalystės.

Projektas vykdomas jau dvejus metus ir artėja link pabaigos – jis baigsis gegužės 31 dieną. Per šį laikotarpį buvo išleisti du intelektiniai produktai „VMA mokymo(si) ir vertinimo metodų analizės ataskaita“ bei „VMA mokymo(si) ir vertinimo metodų metodologija“. 

Šiuo metu ruošiamas trečiasis ir paskutinis projekto intelektinis produktas „VMA mokymo(si) ir vertinimo metodų metodologijos praktinis pritaikymas“. Jo tikslas – praktiškai parodyti QVS metodologijoje pasirinktų mokymo(si) ir vertinimo metodų galimybes, įvairių virtualių veiklų vykdymą ir virtualių priemonių naudojimo mokymo(si) procese veiksmingumą per vaizdo medžiagą su įgarsintais komentarais ir įžvalgomis apie konkrečių aspektų analizę.

Be to, pradedama organizuoti baigiamoji projekto konferencija, kuri vyks Kauno kolegijoje gegužės 16 d. ir jos metu dalyviai dar kartą turės galimybę apžvelgti ir įvertinti viso projekto veiklą.

Kviečiame susipažinti su projekto naujienlaiškiu (anglų k.).

Projekto veiklas taip pat galite sekti projekto interneto svetainėje.