Šį pirmadienį, vasario 5-ąją, Kauno kolegijos (KK) krepšinio komanda rungėsi su Kauno technologijos universiteto krepšininkais. Po permainingos ir nenuspėjamos kovos vos šešiese žaidę kolegijos studentai šventė pergalę.

Aukštosios mokyklos komanda pirmus du kėlinius nuo priešininkų atsiliko 5–9 taškais, tačiau trečiasis kėlinys atnešė taip lauktą sėkmę. Šį etapą kolegijos studentai sužaidė rezultatu 19:9 – nuo tada iniciatyvą perėmę į savo rankas, KK krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 63:56 (12:20, 18:15, 19:9, 14:12).

„Mes šįkart vertėmės net be keturių startinio penketo žaidėjų. Mus išretino traumos ir ligos, tad šįkart galėjo padėti vos šeši žaidėjai. Dar prieš rungtynes juokavau, kad į susišaudymą atėjome be ginklų – plikomis rankomis, tačiau kovėmės ir pergalę iškovojome ne ginklais, o širdimi. Didžiuojuosi vyrais. Jie pademonstravo geležinę gynybą, kuri sukaustė patyrusią Lietuvos studentų krepšinio lygos vicečempionų komandą“, – vyrų kovingumu džiaugėsi Kauno kolegijos komandos treneris Rolandas Rakutis.

Pergalingą pirmadienį kolegijos gretose 20 taškų pelnė Justas Janulis (6/9 trit.), Martynas Valters ir Simonas Andraitis (11 atk. kam., 7 rez. perd.) – po 14 tšk.

Minėtina, kad sausio 22-ąją krepšinio aikštelėje siautė ir rezultatyviausias žaidėjas taip pat buvo Justas Janulis. Tąkart žaidėjas pelnė net 33 taškus, pataikė 9 tritaškius iš 15, 2 dvitaškius iš 6, 2/2 baudas, atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 35 naudingumo balus. Tada varžybose prie Kauno kolegijos krepšinio komandos pergalės 23 taškus (8/9 dvit., 2/3 trit., 9 atk. kam., 3 rez. perd., 30 naud. balų) pridėjo Antanas Bertašius, o Mantas Košelis komandai pelnė 14 taškų.