• Nuo kovo 30 d. studijos bus organizuojamos nuotoliniu būdu.

Vadovaujantis 2020 m. kovo 19 d. direktoriaus įsakymu Nr. 1-105 „Dėl apgyvendinimo paslaugų Kauno kolegijos bendrabučiuose organizavimo tvarkos“ ir vykdant koronaviruso COVID-19 prevenciją, bendrabučio gyventojus (studentus) karantino laikotarpiu nuo 2020 m. kovo 16 d. iki kovo 30 d. (terminas gali būti pratęstas), raginame, esant galimybei, išvykti iš bendrabučių ir tęsti studijų procesą nuotoliniu būdu iš namų. Gyventojai (studentai), negalintys išvykti dėl svarbių aplinkybių, privalo iki 2020 m. kovo mėn. 20 d. 00:00 val. Apgyvendinimo skyriaus vedėjai el. paštu apgyvendinimas@go.kauko.lt pateikti motyvuotą prašymą (nėra galimybės parvykti į gyvenamąją vietą, būtinybė dėl darbo, sveikatos priežastys ir pan.) likti gyventi bendrabutyje. Gyventojas (studentas), nepateikęs prašymo, gali būti neįleidžiamas į bendrabutį. Gyventojams, išvykusiems iš bendrabučių nuo karantino paskelbimo datos, už laikotarpį nuo 2020 m. kovo 16 d. iki kovo 30 d. (laikotarpis gali būti pratęsiamas, atsižvelgiant į sprendimus dėl karantino šalyje) apgyvendinimo mokestis nebus skaičiuojamas. Išvykę gyventojai į bendrabutį galės grįžti tik tada, kai direktoriaus įsakymu bus paskelbta karantino pabaiga. Prašome, grįžusius iš užsienio šalių, nevykti į bendrabutį. Nesant tokių galimybių, gyventojas (studentas) turi informuoti Apgyvendinimo skyriaus vedėją, pagrįsdamas prašymą grįžti į bendrabutį. Tokiu atveju jis privalomai bus apgyvendintas 14 dienų karantino laikotarpiui atskirame bendrabučio kambaryje. Likusiems gyventi bendrabutyje būtina laikytis asmens higienos reikalavimų ir vengti susibūrimų bendrabučių patalpose. Pajutus gripo simptomus (karščiavimą, kosulį, apsunkintą kvėpavimą), gyventojas (studentas) turi informuoti Apgyvendinimo skyriaus vedėją ir laikytis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų. Karantino laikotarpiu pašaliniai asmenys į bendrabutį neįleidžiami.

Nesilaikant šių įpareigojimų bus taikomos drausminės priemonės.

Nuo 2020 m. kovo 16 d. kolegijoje taikomas nuotolinis darbas, išskyrus tuos atvejus, kai nuotolinių būdu darbuotojas negali vykdyti savo funkcijų.

Patekimas į Kauno kolegijos patalpas yra ribojamas. Į darbą atvykti galima tik suderinus su tiesioginiu vadovu.

Studentai ir darbuotojai gali naudotis paslaugomis nuotoliniu būdu:

Visi tarptautiniai ir vietiniai renginiai (konferencijos, seminarai, ekskursijos, meniniai ir kultūriniai renginiai, sporto varžybos ir kt.) yra atšaukiami (informacija bus atnaujinama pasikeitus situacijai).

Remiantis Kauno kolegijos direktoriaus įsakymu dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemonių Kauno kolegijoje, stabdomi darbuotojų vizitai ir komandiruotės į užsienio šalis.

Nepamirškime Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos pateiktų prevencinių priemonių, padedančių sumažinti pavojų užsikrėsti koronavirusu ir kurių kiekvienas galime imtis dabar:

  • plauti rankas vandeniu ir muilu arba trinti rankas alkoholine rankų priemone;
  • kosėjant ir čiaudint prisidengti nosį ir burną nosinaite arba sulenkta alkūne;
  • neliesti rankomis veido ir akių;
  • vengti kontaktų su peršalusiu arba į gripą panašių simptomų patiriančiu asmeniu;
  • gerai išvirti mėsą ir kiaušinius;
  • vengti kontaktų su gyvais laukiniais ar ūkiuose auginamais gyvūnais be asmeninių apsaugos priemonių.

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantiną, šalyje draudžiamas beveik visų paslaugų teikimas, o asmenys, grįžę iš užsienio, 14 dienų privalo likti namuose. Asmenims, grįžusiems iš užsienio, privaloma izoliuotis, t. y. nepalikti namų ar kitos izoliavimosi vietos, nevaikščioti į parduotuves, nepriiminėti svečių ir laikytis kitų nustatytų apribojimų.

http://sam.lrv.lt/lt/news/koronavirusas/informacija-visuomenei

Reaguojant į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso (COVID-19) situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, nuo 2020-03-13 d. trumpuoju numeriu 1808  veikia Koronos karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų.

Numeriu 1808 skambinti nuo šiol raginama ir pasireiškus į gripą būdingiems ligos simptomams – karščiavimui, kosuliui, gerklės skausmui ar apsunkintam kvėpavimui – po kelionės į užsienio šalis ar po kontakto su tikėtinu koronaviruso nešiotoju.

Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/pradeda-veikti-koronos-karstoji-linija-1808