Elektros inžinerijos ir energijos inžinerijos studijos jaunimui atveria itin plačias galimybes kurti karjerą ir, ne mažiau svarbu, prisidėti prie esminių pokyčių visuomenės tarpe. Baltijos regione pirmaujanti energetikos ir atsinaujinančios energijos bendrovė „Ignitis grupė“ skatina studentus prisidėti prie tvarios ateities pagrindo – išmanios ir modernios žaliosios energetikos – kūrimo.

Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Automatikos ir robotikos studijų programos I ir II kurso kurso studentams „Ignitis grupė“ planuoja skirti 33 tūkst. eurų paramą: 18 tūkst. eurų ketinama skirti I kurso studentams, 15 tūkst. eurų – II kurso studentams.

#EnergySmartSTART programa yra skirta moksleiviams, studentams ir visiems, kam įdomi energetikos tema. Energetikos įmonės sutelkė įvairias iniciatyvas, kad būtų dar lengviau prisijungti prie augančio bendraminčių būrio. Ekskursijos, susitikimai su specialistais, stipendijos, karjeros galimybės – dabar sekti energetikos sektoriaus pulsą išties paprasta.

Daugiau informacijos apie #EnergySmartSTART skaitykite čia.