Kauno kolegijos Verslo centras kviečia studentus pasinerti į naujus iššūkius – suburti Kauno kolegijos studentų komandą ir sudalyvauti hakatone „mieSTietis“, vyksiančiame lapkričio 12–15 dienomis. Keturias dienas truksiantis hakatonas organizuojamas, siekiant ugdyti aukštųjų mokyklų studentų statistinį raštingumą, smalsumą ir skatinti susidomėjimą miestų statistika.

Gyventojai, jų namai, darbovietės, mokyklos, keliai ir transporto priemonės, tarša, želdynai, turistai, muziejai ir teatrai, sporto infrastruktūra – ką tai pasako apie miestą? Ar šie duomenys gali atskleisti miesto veidą? Koks tipinis šios teritorijos gyventojas? Kokia šio miesto ateitis?

Hakatono metu bus ieškoma sprendimų, kaip naudojant miestų statistikos duomenis sukurti veikiantį miestų vizualizacijos įrankį, kuris supažindintų su šešiais didžiausiais Lietuvos miestais (Vilniumi, Kaunu, Klaipėda, Šiauliais, Panevėžiu ir Alytumi). Taip pat tai proga prisiliesti prie statistinių duomenų analizavimo – išmokti prognozuoti įvairius socialinius reiškinius ir tendencijas, populiarinti miestų statistiką.

Išnaudok turimą patirtį analizuoti duomenis – pažink miestus, kelk problemą, siūlyk sprendimą ir prisidėk prie miestų vizijos kūrimo.

Į hakatono komandą kviečiami būsimi ekonomistai, duomenų analitikai, dizaineriai, programuotojai ir kitų specialybių studentai.  Komandą sudarys 3–5 asmenys.

Data

2021 m. lapkričio 12–15 d.

Vieta

Nuotolinis renginys.

Prizinis fondas

8 500 eurų

Registracija vyksta iki spalio 27 d. el. paštu verslocentras@go.kauko.lt