Vienas iš kertinių kolegijos veiklos principų – tvarumas, kuris akcentuojamas tiek kolegijos strateginėse nuostatose, tiek jos praktikoje, tiek veiklų įgyvendinime. Vertinant klimato kaitos problematiką, šiandien vis dažniau girdime apie senkančius gamtos išteklius, ekstremalias oro sąlygas ir kitą žmogaus veiklos gamtai daromą žalą.

Viena iš klimato kaitos švelninimo priemonių yra taršių transporto priemonių pakeitimas į mažiau taršias arba netaršias – elektromobilius. Europos Sąjungos žaliojo kurso politika skatina ES šalių gyventojus persėsti į elektromobilius, kuriems yra reikalingos įkrovimo stotelės. Jų pagrindinė paskirtis – tinkamai prižiūrėti elektromobilio įkrovimo procesą ir užtikrinti elektros saugą.

Žinoma, visada džiugina greitesnis įkrovimas, patogumas naudoti, todėl Kauno kolegijos automobilių stovėjimo aikštelėje įrengta elektromobilių įkrovimo stotelė, kurios galingumas 2×22 kW, vienos kWh kaina su PVM – 0,35 Eur, pajungimo kaina su PVM – 0,40 Eur.

Pagal Kelių eismo taisyklių reikalavimus, elektromobilių stovėjimo vieta skirta elektromobiliams stovėti tik jų įkrovimo metu. Taip pat informuojame, kad stovėjimo vieta neįgaliesiems skirta tik Taisyklėse nustatytą skiriamąjį ženklą „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortelę turinčioms transporto priemonėms.