Kauno kolegija jau šeštus metus iš eilės suburia akademinę bendruomenę ir veiklos pasaulio praktikus į forumą „Kalba, kultūra, komunikacija“. Menų ir ugdymo fakulteto Kalbų centro ir Menų akademijos bei Verslo fakulteto Komunikacijos katedros organizuojamame renginyje šiais metais nuomonėmis ir įžvalgomis apie dirbtinio intelekto galimybes, tarpkultūrinę komunikaciją, verbalinės ir neverbalinės kalbos vaidmenį ir kitomis įdomiomis temomis dalysis patyrę specialistai.

Kauno kolegijos lektorius dr. Kęstutis Bartkevičius pristatys pranešimą „Kolektyvinė atmintis propagandoje“, Verslo ir asmeninės lyderystės mentorė, lektorė, marketingo ir komunikacijos konsultantė Loreta Kačanauskienė gilinsis į temą „Kaip susikalbėti, kaip išgirsti kitą ir būti išgirstam?“, pranešimą „Verbalinės ir neverbalinės kalbos vaidmuo kuriant asmeninį prekės ženklą“ skaitys Kauno kolegijos Bendruomenės gerovės vadovė, lektorė Smiltė Juraitė, startuolio „Oxsico“ vadovė,  „EdTech Lithuania“ asociacijos valdybos narė Kotryna Tomkevičiūtė dalysis įžvalgomis apie tai „Kaip įveiklinti DI švietime?“, Vytauto Didžiojo universiteto lektorė dr. Miglė Munderzbakaitė kalbės tema „M. K. Čiurlionis: ateities menininkas ir inspiracijų šaltinis“, pranešimu „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ kaip tarpkultūrinės komunikacijos pavyzdys“ forumo programą užbaigs Kauno kolegijos Menų akademijos vadovas, „Kaunas 2022“ regioninių partnerysčių kuratorius Lukas Alsys.

Forumas „Kalba, kultūra, komunikacija“ vyks spalio 26 dieną (ketvirtadienį) 9.00 val. nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje.

(Meeting ID: 952 2618 3948 Passcode: 957215)

Forumo organizatoriai: Menų ir ugdymo fakulteto Kalbų centras, Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademija, Verslo fakulteto Komunikacijos katedra