E. sporto industrijai klestint ir plečiantis, aukštojo mokslo įstaigos tampa esmine šio proceso dalimi. Kauno kolegija, atliepdama pasaulines tendencijas, jau daugiau nei prieš metus įrengusi e. sporto akademiją prisijungė prie e. sporto bendruomenės ir integravo e. sporto discipliną į Sporto vadybos studijų programą, kurioje bendrojo lavinimo ir aukštųjų mokyklų darbuotojams sėkmingai vykdomi e. sporto turnyrai.

Pastebėjus Kauno kolegijos studentų įsitraukimą į e. sporto sritį bei siekiant atskleisti naujus talentus, suteikti galimybę studentams tapti pastebėtais, „Red Bull“ organizuoja turnyrą ,,Red Bull Campus Clutch“ ir kviečia šio sporto entuziastus burtis į komandas bei išbandyti ir pasitikrinti savo įgūdžius varžantis pasaulinio fenomeno „League of Legends“ kūrėjų naująjame žaidime „Valorant“.

Jau daugelį metų tarp mokslo įstaigų buvo vykdomi tradicinio sporto šakų turnyrai, o pastaraisiais metais prasidėję e. sporto turnyrai pritraukia itin didžiulį aukštojo mokslo komandų ir žiūrovų dėmesį. Šis čempionatas iš kitų išsiskiria tuo, kad jo pagrindinis kriterijus yra ne įgūdžiai ar patirtis, o buvimas studentu. Su tuo susiję ir pagrindiniai nacionalinių Lietuvos atrankų prizai – dvi pirmas vietas užėmusios komandos savo aukštojo mokslo įstaigoms laimės po „gaming hub“, pilnai įrengtą penkių vietų žaidimų kambarį su nesibaigiančiomis „Red Bull“ atsargomis.

„Red Bull Campus Clutch“ kviečia dalyvauti įvairaus lygio studentų komandas, kurioms turnyras gali tapti atspirties tašku, siekiant profesionalumo VALORANT žaidime. Turnyras sudarytas iš trijų etapų ir sukurtas taip, jog suteiktų dalyviams galimybę išbandyti save profesonalaus e. sporto žaidėjo amplua bei padėtų suprasti, ką reiškia žaisti aukštame lygmenyje. „Red Bull Campus Clutch“ finaliniame etape dalyviai akis į akį susikaus su savo bendraamžiais dėl nugalėtojo vardo. Tai ne tik galimybė patirti tikrą profesionalaus e. sporto turnyro dvasią, bet ir pasaulinė platforma leidžianti pristatyti savo universitetą ir šalį – turnyre dalyvaus komandos iš daugiau nei 50-ties šalių.

Daugiau informacijos apie turnyrą – čia

Lietuvoje atranka vyks balandžio 8 ir 15 dienomis. Nacionalinis finalas vyks balandžio 25 d., jame varžysis keturios geriausios komandos.

Kontaktinis asmuo: Algirdas Gricius, tel. +370 609 99360, el. p. lespaltu@gmail.com