Lapkričio 9–11 d. vyko 35-oji kasmetinė „Businet global higher education network“ konferencija („The 35th Annual Businet Conference 2022“), kurios metu buvo organizuojamas darbas grupėse, pristatomi įvairūs pranešimai ir renkamas naujas prezidentas bei valdybos narys. Rinkėjų sprendimu į valdybą išrinktas Kauno kolegijos Karjeros centro vadovas, Verslo fakulteto lektorius dr. Mindaugas Samuolaitis.

Rinkimuose į naująją valdybą dalyvavo kandidatai iš Olandijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos ir Lietuvos. Įvykus rinkimams, dr. M. Samuolaitis buvo paskelbtas „Businet global higher education network“ valdybos nariu.

„Džiaugiuosi šiuo pasiekimu. Šioje organizacijoje galėsiu gilintis į aukštąjį mokslą, siekti maksimalių rezultatų, spręsti aktualius klausimus, dalyvauti susitikimuose, keistis idėjomis ir patirtimis bei prisidėti prie ateities pokyčių“, – mintimis dalijasi dr. M. Samuolaitis.

Businet global higher education network“ yra tarptautinių aukštojo mokslo institucijų (tiek privačių, tiek valstybinių universitetų ir kolegijų), kurios vienija bendrą internacionalizavimo ir tarptautiškumo plėtojimo idėją, tinklas. „Businet global higher education network“ sukuria aplinką, kuri skatina dalytis gerąja patirtimi ir bendraminčių bei panašiai mąstančių organizacijų narių bendradarbiavimą. Šiuo metu organizacijoje yra daugiau nei 130 narių iš 36 šalių.

„Businet global higher education network“ buvo įkurta 1987 m., kai tuomet 16 narių steigėjų nusprendė įkurti aukštojo mokslo institucijų tinklą, skirtą verslo mokymo programoms plėtoti ir vystyti, o taip pat skatinti mobilumo susitarimus tarp tinklo narių.