Informuojame, kad 2024 m. sausio 23 d. 10.00 val. baigėsi kandidatų teikimas į Darbo tarybą. Darbo Tarybos rinkimų komisija patvirtino kandidatų į Darbo tarybą sąrašą. Prašome susipažinti su kandidatų sąrašu.

DARBO TARYBOS RINKIMAI VYKS 2024 M. VASARIO 6 DIENĄ.

Darbo tarybos rinkimuose gali dalyvauti ir balso teisę turi visi bent trijų nepertraukiamų mėnesių darbo santykius su Kolegija turintys Kolegijos darbuotojai.

Balsavimas vyks elektroniniu būdu, naudojant Kolegijos darbuotojui suteiktą elektroninį paštą (vardas.pavardė@go.kauko.lt).

Į Darbo tarybą turi būti išrinkta 11 narių.

2024 m. vasario 6 dieną Kolegijos darbuotojai, turintys rinkimų teisę, gaus elektroninius laiškus su aktyvia nuoroda į balsavimo biuletenį, kuriame iš 19 kandidatų turės pažymėti 10 (darbuotojų iškeltų kandidatų sąrašas) ir iš 3 kandidatų – 1 (Profesinės sąjungos iškeltų kandidatų sąrašas).

Balsuoti galima 2024 m. vasario 6 d. nuo 9 val. iki 15 val.

Balsavimas yra slaptas, anonimiškumas garantuojamas.

Balsavimo dieną nurodytu laiku Kolegijos darbuotojus, kurie dėl tam tikrų priežasčių neturi galimybės balsuoti elektroniniu būdu, kviečiame atvykti į fakultetų dekanatus ar Informacinių technologijų vystymo ir priežiūros skyrių, kur administracijos darbuotojai padės įgyvendinti balsavimo teisę:

  • Informacinių technologijų vystymo ir priežiūros skyriuje (Pramonės pr. 22A, 302 kab., tel. Nr. 8 37 281281, kontaktinis asmuo Ignas Granauskas).
  • Verslo fakulteto dekanate (Pramonės pr. 20, 2-54 kab., kontaktinis asmuo Alma Bartusevičienė).
  • Medicinos fakulteto dekanate (K. Petrausko g. 15, 206 kab., kontaktinis asmuo Gitana Banionytė).
  • Technologijų fakulteto dekanate (Pramonės pr. 22, 2-25 kab., kontaktinis asmuo Kamilė Trainė).
  • Menų ir ugdymo fakulteto dekanate (Mackevičiaus g. 27, 207 kab., kontaktinis asmuo Gita Mykolaitytė).

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Kauno kolegijos
Darbo tarybos rinkimų komisija