Kauno kolegijos socialiniai partneriai – „Teltonikos“ įmonių grupė pradeda naują stipendijų programos „Ateitis priklauso man!“ etapą. Būsimi technologijų, inžinerijos ir programavimo sričių pirmakursiai jau nuo antradienio, 2022 m. gegužės 10 dienos, gali pretenduoti į metinę 3 000 eurų (10 mėnesių po 300 eurų) stipendiją – tereikia užpildyti anketą.

„Teltonikos“ stipendijų programa vyksta jau antrus metus. Pernai 100 abiturientų iš skirtingų Lietuvos regionų bei aukštųjų mokyklų gavo metines 3000 eurų stipendijas. Per penkerius metus „Teltonika” pirmakursių studentų stipendijoms yra numačiusi skirti net 1,5 mln. eurų.

Pagrindinė „Teltonikos“ vertybė yra pagalba žmonėms: darbuotojams, klientams, visuomenei ir jauniems talentams. Todėl stipendijų programa yra viena iš „Teltonikos“ iniciatyvų, kuria siekiama padėti jauniems žmonėms įsitvirtinti studijose ir siekti naujų žinių bei įgūdžių.

„Teltonikos“ įmonių grupė siekia sudaryti geriausias sąlygas kūrybingiems, siekiantiems žinių talentams mokytis ir kurti. Todėl sukūrę stipendijų programą norime paremti jaunus talentus. Suteikdami abiturientams galimybę gauti stipendijas ir bendradarbiaudami su mokslo įstaigomis, tikimės paskatinti jaunus žmones domėtis aukštosiomis ateities technologijomis ir rinktis inžinerijos bei IT studijų kryptis“, – sako VšĮ „Teltonika High-Tech Hill“ vadovas Julius Purlys.

Registracija ir programos pristatymai

Visi susidomėję moksleiviai kviečiami registruotis į nuotolinius „Teltonikos“ stipendijų programos pristatymus ir sužinoti daugiau apie kandidatavimo procesą. Programos pristatymai vyks:

Priminimą prieš renginį galima gauti užpildžius registracijos formą.

Metinės 3 000 eurų stipendijos atiteks gabiausiems būsimiems technologijų, inžinerijos ir programavimo sričių pirmakursiams. Registracijos anketą galima pildyti iki rugsėjo 5 d., o kam atiteks stipendijos, paaiškės spalio pradžioje. Išsamesnė informacija apie „Teltonikos” stipendijas – specialioje programos svetainėje.