Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Administravimo katedra bei Lietuvos komunikacijos asociacija jau šeštąjį kartą kviečia ugdyti komunikacijos įgūdžius. Balandžio 25 dieną, trečiadienį, vyks paskutinis renginių ciklo „Šiuolaikinės komunikacijos tendencijos 2018“ seminaras „Komunikacijos vadyba – sėkmingos organizacijos kūrimui“.

Seminarą ves Janina Sabaitė-Melnikovienė – Lietuvos komunikacijos asociacijos tarybos narė, komunikacijos vadybos srityje sukaupusi daugiau kaip 15 metų patirtį. Šiuo metu J. Sabaitė-Melnikovienė koordinuoja AB „Achema“ komunikaciją, veda mokymus ir konsultuoja verslo įmones bei viešojo sektoriaus organizacijas komunikacijos klausimais.

Kaip teigia pati lektorė, vienas ryškiausių ir svarbiausių sėkmingos, klientų bei partnerių vertinamos organizacijos bruožų – komunikaciją laikyti viena iš strateginių įmonės sričių. „Planinga komunikacija, darbdavio įvaizdžio formavimas, tvarūs santykiai su klientais, tiekėjais bei partneriais, taip pat su valstybės institucijomis šiandien tapo kone privalomais kiekvienos didesnės ir ypač į eksportą orientuotos organizacijos veiklos leitmotyvais“, – teigia J. Sabaitė-Melnikovienė. Komunikacijos specialistė įsitikinusi, kad reputacija ir pasitikėjimas – komunikacijos vadybos rezultatas, padedantis organizacijai sukurti pridėtinę vertę ir išskirtinumą rinkoje bei galintis tapti gelbėjimosi liemene krizės atveju.

Daugiau lektorės įžvalgų susidomėjusią Kauno kolegijos bendruomenę ir miesto svečius kviečiame išgirsti šį trečiadienį (balandžio 25 d.), 15 val. Kauno kolegijos Konferencijų salėje (407 aud., Pramonės pr. 22A).

Primename, kad dalyvavimas seminare nemokamas, tačiau būtina užsiregistruoti internete.