Dėl koronaviruso pandemijos ir įvestų karantino ribojimų buvo atšauktos studijų mugės, kasmet sulaukiančios tūkstančių moksleivių iš visos Lietuvos. Besidomintiems studijomis Kauno kolegijoje siūlome alternatyvą, leisiančią geriau pažinti šią aukštąją mokyklą neiškeliant kojos iš namų – virtualią atvirų durų savaitę, kuri vyks balandžio 12–15 dienomis.

Kiekvienos atvirų durų dienos metu jus pasitiks to fakulteto ir Studentų priėmimo skyriaus atstovai, kurie supažindins su vykdomomis studijų programomis, stojimo procesu ir konkursinio balo kriterijais, atsakys į visus iškilusius klausimus. Įspūdžius apie studijas ir popaskaitinę veiklą galėsite išgirsti iš pirmų lūpų, kadangi šioje renginio dalyje dalyvaus ir Kauno kolegijos studentai.

Vėliau galėsite susitikti su fakultetų atstovais, kurie plačiau papasakos apie dominančią studijų programą, atsakys į rūpimus klausimus.

Atvirų durų savaitės programa:

Balandžio 12 d. 15 val. – Technologijų fakulteto atvirų durų diena

Balandžio 13 d. 15 val. – Menų ir ugdymo fakulteto atvirų durų diena

Balandžio 14 d. 15 val. – Medicinos fakulteto atvirų durų diena

Balandžio 15 d. 15 val. – Verslo fakulteto atvirų durų diena

Registruotis į atvirų durų savaitę galima čia. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta el. p. adresu, kurį nurodėte registracijos metu.

Belaukiant renginio, kviečiame susipažinti su Kauno kolegijos erdvėmis – tai galima padaryti virtualių turų metu.