Kalėdų mugės „Baltasis angelas“ metu surinktos lėšos jau pasiekė tuos, kuriems labiausiai reikia paramos. 2017 metais labdaros mugėje buvo surinkta 760 eurų, kurie gruodžio 20-ąją įteikti septyniems Kauno kolegijos studentams ir dviem darbuotojams.

„Ačiū mugės organizatoriams, kurie metai iš metų puoselėja šią gražią tradiciją. Gyvenime kartais gali duoti, o kartais – gauti. Šiandien mes norime padėti,“ – teigė Kauno kolegijos direktorius dr. Mindaugas Misiūnas, kuris tradiciškai kiekvienam įteikė paramą ir linkėjo gražių bei šiltų didžiųjų metų švenčių.

Labdara „Baltasis angelas“ organizuojama jau daugiau kaip dešimtmetį. Nuo 2005 metų vykstančioje mugėje dalyvauja visa Kauno kolegijos bendruomenė: originalius meno kūrinius pardavinėja Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto dėstytojai ir studentai. Medicinos fakulteto nariai taip pat jau ne pirmus metus įsilieja į gerumo veiklą – šiemet jie tikrino mugės dalyvių kraują, odos būklę, kraujo spaudimą ir kt. Gerumu dalinosi ir Kauno kolegijos biblioteka, surengusi „Pyragų dieną”, kurios metu buvo surinkti 125 eurai. Prie mugės taip pat prisidėjo Vadybos ir ekonomikos fakulteto studentai ir dėstytojai.

Surinktos lėšos kasmet paaukojamos stokojantiems pagalbos – socialiai remtiniems Kauno kolegijos studentams ir darbuotojams. Kam atiteks lėšos, sprendžia nešališka komisija, kurią sudaro institucijos studentų ir Darbuotojų profesinės sąjungos atstovai. Anot Kauno kolegijos Darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkės Vitalijos Skėruvienės, dažniausia priežastis, kodėl skiriama parama – tai asmenys iš daugiavaikių šeimų, našlaičiai arba sergantys sunkiomis lėtinėmis ligomis.

Per dvylika metų labdaros mugės „Baltasis angelas“ metu iš viso buvo surinkta daugiau nei 10 tūkstančių eurų, parama įteikta 84 kolegijos studentams ir 15 darbuotojų. Labdaros mugės organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems prisidėjusiems prie šios gerumo akcijos.