Kalėdų mugės „Baltasis angelas“ metu surinktos lėšos jau pasiekė tuos, kuriems parama šiuo metu yra labiausiai reikalinga. Šiais metais labdaros mugėje buvo surinkti 852 eurai, kurie gruodžio 19-ąją  įteikti septyniems Kauno kolegijos studentams ir dviem darbuotojams.

Tradicija tapusi labdaros mugė „Baltojo angelo diena“ organizuojama daugiau kaip dešimtmetį. Nuo 2005 metų vykstančioje mugėje rankų darbo dirbiniais prekiauja ir kilniam tikslui aukoja visa Kauno kolegijos bendruomenė. Surinktos lėšos kasmet paaukojamos labiausiai pagalbos stokojantiems Kauno kolegijos studentams ir darbuotojams. Kam atiteks lėšos, sprendžia nešališka komisija, kurią sudaro institucijos studentų ir Darbuotojų profesinės sąjungos atstovai. Anot Kauno kolegijos Darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkės ir renginio organizatorės Vitalijos Skėruvienės, dažniausiai parama skiriama asmenims iš daugiavaikių šeimų, patyrusiems tėvų netektį, sergantiesiems sunkiomis lėtinėmis ligomis.

Surinktas lėšas kiekvienam įteikė Kauno kolegijos direktorius Paulius Baltrušaitis. „Linkiu, kad 2019-tieji būtų džiaugsmingesni, kad jūsų gyvenimą užlietų laimė ir ramybė“, – linkėjo direktorius. Per trylika metų labdaros mugės „Baltasis angelas“ metu surinkta daugiau nei 10 tūkstančių eurų, parama įteikta 91 studentui ir 17 darbuotojų.

Kauno kolegija nuoširdžiai dėkoja visiems prisidėjusiems prie gerumo akcijos.