Automatinio valdymo studijų programos studentai dalyvauja 26-ąjį kartą vykstančioje tarptautinėje specializuotoje gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodoje „Balttechnika 2018“. Tai yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje. Jo pagrindinė misija – pristatyti šalies inžinerinės pramonės įmones, jų pasiekimus ir potencialą, paskatinti užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų bei inicijuoti glaudesnį aukštojo mokslo institucijų ir verslo bendruomenės sąryšį.

Diplomantai parodos lankytojams pristatys šiuos baigiamuosius darbus ir inžinerinius sprendimus:

  • Miltinių gaminių 3D spausdintuvą;
  • Išmaniuosius gaisrininko šarvus;
  • Vandens lygio stebėjimo stendą;
  • Domotikos stendus;
  • Išmaniosios parkavimo aikštelės stendą;
  • Informacinę sistemą logistikai.

Parodos lankytojai turi galimybę išbandyti dr. Giedriaus Blažiūno sukurtą Pneumatikos stendą su DELTA valdikliu ir laimėti prizą – Kauno kolegijos firminį šokoladą. Norintys laimėti šokoladą turi įvykdyti užduotį, kuri  reikalauja greitos reakcijos – per tam tikrą laiką reikia surasti skyles, per kurias pučiamas oras, ir jas užspausti pirštais. Sėkmės atveju užduoties valdiklis perduoda signalą į prizo išdavimo valdiklį. Tokiu būdu iš sandėliavimo bazės lankytojui perduodamas prizas. Demonstruojamame stende naudojami du pramoniniai programuojamieji loginiai valdikliai (DELTA, SIEMENS) bei valdomi objektai: šokoladų sandėliavimo, išstūmimo ir transportavimo mazgai. Stendas naudojamas studijose programuojant įvairių gamintojų valdiklius.

Paroda „Balttechnika 2018“ vyksta gegužės 16–18 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Parodos lankymas nemokamas.

Daugiau informacijos apie parodą galima sužinoti paspaudus nuorodą.