Sausio 19 d. Kauno kolegijos komanda dalyvavo „Žalgirio“ arenoje vykusioje Aukštųjų mokyklų mugėje, kur susirinko gausus būrys studijomis besidominčių moksleivių. Renginio dalyviai galėjo iš pirmų išgirsti viską apie dominančias studijų programas, priėmimo į Kauno kolegiją sąlygas, tarptautinių studijų ir praktikos galimybes, studentų laisvalaikį ir gyvenimą bendrabutyje.

Aukštosios mokyklos bei studijų programos pasirinkimas – atsakingas žingsnis, todėl tam, kad jį žengti būtų lengviau, dalijamės atsakymais į klausimus, kurių Aukštųjų mokyklų mugės metu Kauno kolegijos komanda sulaukė daugiausia.

Kokių egzaminų reikia 2023 m. stojant į mano pasirinktą studijų programą?
Konkursinio balo sandarą gali rasti Kauno kolegijos interneto svetainės Studijų programos atšakoje, pasirinkęs dominančią studijų programą arba paspaudęs čia.

Koks minimalus konkursinis balas į mano pasirinktą studijų programą buvo pernai?
Ankstesnių metų priėmimo statistiką gali rasti Kauno kolegijos interneto svetainės Informacija apie priėmimą atšakoje.

Kokius dalykus mokysiuosi įstojęs?
Studijuojamų dalykų sąrašą gali rasti Kauno kolegijos interneto svetainės Studijų programos atšakoje, pasirinkęs dominančią studijų programą.

Jei mano konkursinis balas yra X, ar aš turiu galimybę įstoti į Kauno kolegiją?
Viskas priklauso nuo Tavo konkursinio balo ir bendro stojančiųjų lygio. Norint pretenduoti į studijas Kauno kolegijoje, Tavo konkursinis balas turi būti ne mažesnis nei 4,3. Savo konkursinį balą gali apskaičiuoti LAMA BPO interneto svetainėje esančioje konkursinio balo skaičiuoklėje.

Koks yra minimalus konkursinis balas, norint įstoti į Kauno kolegiją?
Tavo konkursinis balas turi būti ne mažesnis nei 4,3, renkantis konkrečias studijas.

Kokios laisvalaikio galimybės Kauno kolegijoje?
Kauno kolegijoje kasdien vyksta įvairios sporto treniruotės, studentams dažnai organizuojami sporto renginiai ir varžybos. Studentų laisvalaikiui skirti 2 sporto kompleksai ir sveikatingumo centrai, sporto salės. Kauno kolegijoje taip pat veikia tautinių šokių kolektyvas „KauKas“, „Roboklubas“, dainavimo studija. Daugiau informacijos apie laisvalaikį rasi čia.

Ar Kauno kolegija turi bendrabutį?
Taip, Kauno kolegijai priklauso 4 bendrabučiai.

Ar baigęs studijas Kauno kolegijoje, galėsiu siekti magistro laipsnio universitete?
Taip, įgijus profesinio bakalauro laipsnį Kauno kolegijoje gali tęsti studijas ir įgyti magistro laipsnį universitete. Dėl stojimo į magistrantūros studijas sąlygų turėtum kreiptis į pasirinktą universitetą.

Jei liko neatsakytų klausimų, susisiek su Studentų priėmimo skyriumi el. p. priemimas@go.kauko.lt arba tel. (8 37) 32 11 11, (8 620) 52 041.