Antradienį, spalio 12 dieną, 15.25 val. Verslo fakultetas kviečia į  atvirą paskaitą „Darbo paieškos procesas. Paieška ir atranka iš darbdavio perspektyvos”. Teisės antrakursių paskaitos „Karjeros planavimas ir lyderystė” metu svečiuosis kviestinės lektorės – talentų samdos ir HR sprendimų įmonės „Amston“ atstovės Justė Balaišienė ir Skaistė Kižytė.

Paskaitos metu žmogiškųjų išteklių specialistės padės suprasti pagrindines darbo paieškos taisykles rinkos naujokams:

  • atskleis apie darbo paieškos strategijas tiek iš darbuotojo, tiek iš darbdavio pusės;
  • patars, kaip būti matomais rinkoje labiau už kitus;
  • supažindins su standartinių darbo pokalbių eiga bei kaip efektyviai jiems pasiruošti.

Išsamiau apie lektores:

Justė Balaišienė

Talentų samdos ir HR sprendimų įmonės „Amston“ atrankų komandos vadovė

Dinamiškame personalo atrankų pasaulyje yra jau treti metai, specializuojasi įvairių sričių aukščiausio lygio vadovų bei specialistų atrankose. Sukaupta patirtis rinkodaros ir pardavimų, finansų, gamybos, logistikos bei viešąjame sektoriuje, leidžia dalintis ekspertinėmis žiniomis bei konsultuoti karjeros klausimais tiek rinkos naujokus, tiek tuos, kurie ieško nišos naujai veiklai ar darbo pozicijai.

 

 

Skaistė Kižytė

Talentų samdos ir HR sprendimų įmonės „Amston“ IT atrankų konsultantė bei mokymų koordinatorė

Personalo atrankų srityje dirba antri metai ir specializuojasi į IT atrankas, kuriose padeda „Amston“ klientams rasti bei pritraukti geriausius rinkoje talentus: programuotojus, produktų vadovus, verslo analitikus ir kitus darbuotojus pagal skirtingus klientų poreikius. Taip pat yra atsakinga už vidinių ir išorinių mokymų organizavimą, kas leidžia dalintis savo sukaupta patirtimi, tobulinti savo pačios bei personalo sritimi suinteresuotų asmenų žinių bagažą.

 

 


Paskaita nuotolinė, atvira visiems, besidomintiems šia tematika. Prisijungimo nuoroda atsiunčiama po registracijos.