Ar dvasingumas ir verslas gali egzistuoti greta vienas kito? Ar tiesa, kad organizacijos, kurios deklaruoja esančios dvasingos, iš tiesų tik manipuliuoja šia sąvoka? Gegužės 12 d., trečiadienį, 11 val. Kauno kolegijos Verslo fakulteto Komunikacijos katedra kviečia pasinerti į šią, akstinu šiais laikais tapusią, temą.

Taikomosios komunikacijos pirmakursių modulio „Atsakingo verslo komunikacija“ metu įžvalgomis dalinsis kunigas Algirdas Toliatas, kuris supažindins su etinėmis vertybėmis versle –  pagarbos, pasitikėjimo, dvasingumo svarba verslo kontekste.

Algirdas Toliatas – Lietuvos kunigas, vyriausiasis policijos kapelionas, rašytojas, straipsnių autorius. Kun. A. Toliatas gyvena ir dirba Vilniuje, bet yra žinomas ir mylimas visoje Lietuvoje. Trys jo pamokslų knygos – „Žmogaus ir Dievo metai“, „Gerumo liūnas“, „Šeštas jausmas yra pirmas“ – nuolat perleidžiamos ir sulaukia vis naujų skaitytojų dėmesio.

Charizmatiškais paskaitos svečias kun. Algirdas Toliatas ir jo darbai visada randa kelią į klausytojų ir skaitytojų širdis. Tad kviečiame nepraleisti galimybės ir pasisemti naujų žinių bei potyrių verslo bei dvasingumo kontekste.

Paskaita nuotolinė, atvira visiems besidomintiems šia tema. Prisijungimo nuoroda atsiunčiama po registracijos.