Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Fotografijos studijų programa organizuoja pirmąjį TARPTAUTINĮ FOTOGRAFIJOS IR MEDIJŲ MENO FESTIVALĮ, kuris vyks spalio 1–31 d.

Festivalio tikslas – skleisti informaciją apie medijų meną ir fotografiją, pritraukti ir palaikyti susidomėjimą pristatant ir populiarinant šias meno formas, stiprinti esamą ir užmegzti naują bendradarbiavimą su aukštojo mokslo institucijomis, kurios vykdo medijų meno krypties studijų programas, sukurti erdvę profesionaliems menininkams, studentams ir mėgėjams dalintis patirtimi, užmegzti naujus ryšius ir ateityje įgyvendinti bendrus projektus.

Šių metų festivalio tema – DIRBTINIO INTELEKTO IR MENO SĄVEIKOS ATEITIS.

Profesionalius menininkus, studentus, mėgėjus kviečiame kurti darbus, kuriuose atsispindėtų nauja tikrovė, galimybės ar pavojai, kuriems įtakos turi dirbtinis intelektas. Nebijokite analizuoti sudėtingesnių visuomeniškų temų apie etines dirbtinio intelekto pasekmes kasdienybėje ir mene bei privatumo, autentiškumo, manipuliavimo klausimus.

Vienas kūrėjas gali pateikti iki 20 darbų. Kiekvieną kūrinį turi lydėti nedidelės apimties tekstas, kuriame argumentuojama, kaip pateiktas kūrinys reflektuoja festivalio temą.

Pateiktus darbus vertins festivalio komisija, sudaryta iš pirmaujančių fotografijos ir medijų meno srities ekspertų. Atrinkti kūriniai festivalio laikotarpiu – spalio 1–31 d. – bus eksponuojami personalinėse ir grupinėse parodose.

Norėdami pateikti darbus, iki liepos 10 d. užpildykite registracijos formą.

Daugiau informacijos – oficialioje tarptautinio fotografijos ir medijų meno festivalio interneto svetainėje.

Jei turite klausimų, su festivalio organizatoriais susisekite el. paštu info@ipmafestival.lt.

Festivalio organizatorius: Kauno kolegija

Festivalio partneriai: Lietuvos spaudos fotografų klubas, Kauno fotografijos galerija, kino namai „Romuva“, galerija „Meno parkas“, Kauno menininkių namai, nevalstybinė mokykla „Herojus“