Ramunėlės, eukaliptai, cinamono lapai, apelsinai, rožės, levandos, jazminai, bazilikai, beržai. Tai begalės augalų auga mūsų pasaulyje. Tačiau, ar kada susimąstėte, kokia yra kiekvieno augalo paskirtis mūsų gyvenime? O kokios šių augalų galimybės mūsų sveikatinime? Ar pagalvojote, kad augalai mums gali padėti sumažinti skausmą, nuovargį, išsekimą ar sumažinti prasidėjusį nerimą?

Gegužės 11 d. 10 val. Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Slaugos katedra kviečia į atvirą (nuotolinę) paskaitą Fitoterapijos ir aromaterapijos galimybės kasdieniame gyvenime bei pacientų priežiūroje. Paskaitą ves Slaugos katedros dėstytoja Alina Liepinaitienė.

Paskaita skirta Kauno kolegijos studentams, dėstytojams, socialiniams partneriams, tačiau ji yra atvira visiems, kurie domisi fitoterapijos ir aromaterapijos galimybėmis.

Paskaitos metu dalyviai susipažins su augalų ir iš jų gaunamų eterinių, augalinių aliejų panaudojimo galimybėmis mūsų kasdieniame gyvenime ir pacientų sveikatos priežiūroje. Paskaitoje sužinosite, kas yra fitoterapija, aromaterapija, kaip iš augalo galima išgauti eterinį ar augalinį aliejų, kaip saugiai naudoti tiek augalus, tiek jų produktus, kaip panaudoti augalus ir jų eterinius aliejus pacientų priežiūroje, sveikatinime.

Konferencija vyks nuotoliniu būdu – ZOOM platformoje. Prisijungimas.

Renginio programa:

  • Fitoterapijos samprata. Augalų nauda ir galima žala mūsų organizmui.
  • Aromaterapijos samprata. Aromaterapinių priemonių išgavimo būdai. Priemonių panaudojimas, nauda ir galima žala (netikslingai naudojant).
  • Fitoterapijos ir aromaterapijos panaudojimas namuose bei pacientų priežiūroje stacionaruose.