Lapkričio 22 d., trečiadienį, 15 val. Kauno kolegijos Verslo fakulteto Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedra kviečia į atvirą paskaitą apie dirbtinio intelekto pritaikomumą turizmo sektoriuje.

Nauji dirbtinio intelekto algoritmai ir sukaupiamas duomenų kiekis skatina jo panaudojimą vis platesnėse nišose. Tarptautinio kulinarinio turizmo tyrėjas, Kalifornijos valstijos universiteto docentas Metju Stounas (Matthew Stone) dalinsis įžvalgomis kaip dirbtinis intelektas pakeis keliautojų įpročius ir kokios yra generatyvinio dirbtinio intelekto galimybės viešbučių ir turizmo srityse.

Akademinės bendruomenės partnerystė su docentu M. Stounu užsimezgė dar 2019 m. Europos tarptautinio švietimo asociacijos (angl. European Association for International Education (EAIE)) metinėje konferencijoje. M. Stounas yra rekreacijos, svetingumo paslaugų docentas, net dvylika metų ėjęs viešbučių vadovo, pardavimų ir rinkodaros, viešojo maitinimo įstaigų direktoriaus, „Marriott“ ir „Hilton“ prekės ženklų biuro vadovo pareigas. M. Stounas yra užbaigęs didžiausią pasaulyje kulinarinio turizmo tyrimų programą „World Food Travel Association“. Jo tyrimai buvo publikuoti populiariausiuose turizmo akademiniuose žurnaluose. Taip pat M. Stounas dirbo Princo Džordžo bendruomenės koledže, Hiustono ir Ilinojaus universitetuose.

Paskaita vyks anglų kalba. Vieta – Gedimino g. 41, 26 auditorija.