Kaip ir kasmet, Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo katedra lapkričio 15–17 d. kviečia visų Kauno kolegijos studijų programų studentus mesti sau iššūkį ir sudalyvauti renginyje „Verslo dienos 2022“ – pasinaudoti galimybe pasisemti universaliųjų kompetencijų bei pristatyti save ir savo idėjas verslui! 

Šiais metais renginio organizatoriai kartu su studentais vizionieriais bandys atsakyti, kur dėti kablelį teiginyje „atsisakyti negalima vartoti“, analizuojant socialiai atsakingo verslo galimybes plėtoti darnaus vystymosi sritį. Renginio dalyviai išgirs verslo atstovų istorijas, sužinos, kaip jie kuria socialiai atsakingo verslo ir vartotojų bendruomenę, kaip iš to galima laimėti, kokių sėkmės istorijų galima pasiekti ir ko galima iš to pasimokyti.

Renginyje dalyviai suras ir asmeninės naudos, siekiant tvaresnės gyvensenos: „Sieksime išsiaiškinti, kaip kiekvienas iš mūsų gali sumažinti neatsakingo vartojimo pasekmes. O gal hedonizmas visai susuko mums galvas?“, – retoriškai klausia renginio organizatoriai, ragindami į trijų dienų nuotykį pasinerti Kauno kolegijos studentus.

Renginio „Verslo dienos 2022“ dalyvių registracija vykdoma komandomis (po 3–5 studentus) arba individualiai (į komandas suskirstant organizatoriams).

Kodėl verta dalyvauti? Visiems dalyvavusiems studentams bus suteikiami 2 kreditai, o kūrybingiausių renginio dalyvių laukia siurprizas, kurio renginio organizatoriai neatskleidžia, palikdami intrigą.

Kviečiame susipažinti su renginio programa!

Renginys vyks Kauno kolegijoje, 202 aud. Pramonės pr. 22A.