Kauno kolegija ruošiasi Kalėdoms

Gruodžio 4 d.

Gruodžio 6 d.

Socialinė akcija „Pažink aktyvų laisvalaikį“

Minėdami Tarptautinę savanorystės dieną Kauno kolegijos dėstytojai ir studentai organizavo socialinę akciją „Pažink aktyvų laisvalaikį“. Jos metu Verslo fakulteto Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros Sporto vadybos studijų programos trečiakursiai padovanojo šventę Kauno miesto savivaldybės globos namų auklėtiniams.

Šiais metais akcija „Pažink aktyvų laisvalaikį“ organizuojama ne pirmąkart ir įvyks jau antrus metus iš eilės. Gerumo iniciatyvą lydi tendencija kalėdiniu laikotarpiu pradžiuginti ir padovanoti daug gražių emocijų vaikams bei tokiu būdu studentams įprasminti kolegijoje įgytus vadybinius-rekreacinius įgūdžius ir žinias. Renginio dalyvių laukė puokštė nuotaikingų edukacinių žaidimų!

Gruodžio 7 d.

Baltojo angelo diena

Kasmetinė gerumo akcija „Baltojo angelo diena“ šventiniu laikotarpiu suburė Kauno kolegijos akademinę bendruomenę ir pritraukė miestiečių dėmesį. Šių metų Kalėdų labdaros mugė vyko gruodžio 7 dieną Verslo fakulteto I aukšto fojė (Pramonės pr. 20).

Kalėdų labdaros mugės organizatoriai visus kvietė užsukti į labdaros mugę ir apžiūrėti Kauno kolegijoje dirbančių menininkų kūrinių parodą, įsigyti originalių dirbinių, kurių nerasite nei vienos parduotuvės lentynoje: rankų darbo medžio drožinių, papuošalų, keramikos dirbinių, dekoratyvinių paveikslų ir kt. Smaližių laukė švieži naminiai kepiniai, o Medicinos fakulteto studentai ir dėstytojai atliko grožio procedūras, konsultavo sveikatos klausimais.

Kauno kolegijos darbuotojų Profesinės sąjungos pirmininkė Vitalija Skėruvienė, kuri yra pagrindinė šios labdaros mugės organizatorė, pabrėžė, jog mugės metu surinktos lėšos planuojamos paaukoti stokojantiems paramos ir pagalbos, socialiai remtiniems Kauno kolegijos studentams, darbuotojams ar negalią turintiems jų vaikams. „Baltojo angelo diena“ Kauno kolegijos bendruomenę kasmet suburia jau nuo 2005-ųjų ir tapo tradiciniu Kalėdų šventės šaukliu.

Gruodžio 9 d.

Jau tradicija tapęs Kauno kolegijos inicijuojamas renginys „Studentiška lėkštė šilumos“, įvykęs gruodžio 9 dieną, subūrė Kauno miesto gyventojus ir svečius prisidėti prie sunkiai gyvenančių tautiečių gerovės. Kauno kolegijos Maisto technologijos katedros studentai ir dėstytojai bei kiti bendruomenės nariai kartu su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“ Rotušės aikštėje kvietė praeivius vaišintis studentų gaminta sriuba ir aukoti. Iš viso vos per tris valandas išdalinta 90 litrų sriubos, o gerais darbais sušildytos širdys paaukojo daugiau nei pusę tūkstančio eurų.

Akcijos „Studentiška lėkštė šilumos“ organizatoriai ir savanoriai gerumo iniciatyva siekė atkreipti visuomenės dėmesį į bado, skurdo problemas, liečiančias Lietuvos gyventojus. Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje skurdo rizikos lygis yra didžiausias Baltijos šalyse – žemiau skurdo ribos gyvena 23 proc. lietuvių. Daugiausia vargstančių yra tarp senjorų, su skurdo problemomis susiduria ir vieniši tėvai, daugiavaikės šeimos. Aukojant vargstantiems galima bent šiek tiek prisidėti prie geresnės ir oresnės žmonių kasdienybės.

Kauno kolegijos studentai savanoriauja ne pirmus metus ir tai daro noriai. Aktyvi savanorystė studentams tampa būdu ne tik parodyti ugdomą socialinį atsakingumą, bet ir būti pavyzdžiu kitiems jaunuoliams. Kauno kolegijos direktorius Paulius Baltrušaitis džiaugiasi, kad Kauno kolegijoje matomas vis didesnis ir darbuotojų, ir studentų įsitraukimas, suvokiama neatlygintinos veiklos nauda ir vertė tiek žmonėms, tiek valstybei. „Atsakomybė ir bendruomeniškumas, kaip vienos iš Kauno kolegijos vertybių, puoselėjamos ir ugdomos nuolat. Per praktines veiklas siekiame būti realiu sektinu pavyzdžiu vienas kitam. Kolegijos tikslas yra išugdyti ne tik išsilavinusį, bet ir socialiai atsakingą jaunimą. Ateityje planuojama dar labiau skatinti savanoriauti ir darbuotojus“, – apie savanorystės plėtojimo idėją pasakoja P. Baltrušaitis ir priduria, kad aukštoji mokykla yra puiki terpė skatinti ir plėtoti savanoriškas veiklas.

Daugiau apie gerumo iniciatyvą skaitykite „Kas vyksta Kaune“ ir „Delfi.lt“.

Gruodžio 19 d.

Holly Jolly Christmas

Ar ir tau jau nušalo nosis, bet širdį šildo ateinančios Kalėdos?☃️🎄

Miestas papuoštas lemputėmis, Kalėdų eglutė įžiebta, o mes įžiebsime gerą nuotaiką ir šypsenas. Studente, įsileisk Kalėdas ir tu. 🎁
Gruodžio 19d. griebk savo draugus ir atvyk į “Holly Jolly Christmas” renginį. 🎉 Patikėk, bus linksma, nes tavęs laukia įvairūs žaidimai ir užsiėmimai. 😉

Renginio metu jus džiugins:
* UNO turnyras
* Jenga su užduotimi
* Stalo tenisas
* Laikinos tatuiruotės
* Žaidimas “Atspėk, ką piešiu?”
* Chubby bunny challenge su kučiukais
* Žaidimas “Atspėk, kas dėžėje”
* Žaidimas “Atspėk, kas aš esu”
* Whisper challenge
*Speed dating

Na o svarbiausia KARAOKE 💃🕺🏿🎤 ir PABĖGIMO KAMBARYS🕵️♂️🏃♂️
🗓⏰ O dabar kalendoriuje ryškiai raudonai pasižymėk:
* Gruodžio 19d., trečiadienis
* Renginys vyks nuo 18:00 iki 22:00 val.
* Pramonės pr. 20 VF chill zona

Žinoma, nepamirštame būti draugiški visiems. Renginys vyks ne tik lietuviškai, bet ir angliškai. Padėkime Erasmus studentams integruotis į popaskaitinę veiklą. Tegul užsieniečiai draugai pajunta tikrą Kalėdinę dvasią. 🤗✨