Gruodžio 6 d.

Kauno kolegijos Kalėdinė labdaros mugė „Baltasis angelas“

Kasmetinė gerumo akcija „Baltasis angelas“ šventiniu laikotarpiu kviečia visus Kauno kolegijos studentus, dėstytojus, darbuotojus ir svečius užsukti į labdaros mugę. Tai puiki galimybė įsigyti daiktų, kurių nėra prekybos centrų lentynose: rankų darbo medžio drožinių, papuošalų, keramikos dirbinių, dekoratyvinių paveikslų iš veltinio, šilko ir kitokios technikos. Saldumynų mėgėjų lauks švieži naminiai kepiniai, o specialistai konsultuos sveikatos klausimais. Renginio metu surinktos lėšos bus paaukotos stokojantiems pagalbos – socialiai remtiniems Kauno kolegijos studentams bei darbuotojams. Mugė vyks gruodžio 6 d., penktadienį, 12.15–15.00 valandomis (Pramonės pr. 20, I a. fojė).

Gruodžio 8 d.

„Studentiška lėkštė šilumos“

Kauno kolegija kartu su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“ kviečia dalyvauti jau tradicija tapusiame renginyje „Studentiška lėkštė šilumos“. Jo metu studentai ir dėstytojai kvies pasivaišinti kava, arbata ar sausainiais ir paaukoti tiems, kuriems labiausiai to reikia.

Gerumo akcija vyks gruodžio 8 dieną, sekmadienį, Rotušės aikštėje 11.00–15.00 valandomis. Renginio metu nuobodžiauti neleis jungtinio Kauno kolegijos ir Juozo Gruodžio konservatorijos ansamblio solistų atliekami muzikiniai kūriniai.

Akcijos „Studentiška lėkštė šilumos“ organizatoriai siekia atkreipti visuomenės dėmesį į skurdo problemas, todėl surinktos lėšos bus paaukotos vargstantiems Lietuvos gyventojams. Studentai primena, kad Lietuvoje skurdo riziką patiria kas penktas žmogus, beveik 19 proc. gyventojų.

Gruodžio 11 d.

Protmūšis „Gerumo akcija“

„Ar Tavo smegenys dar „neapaugo“ pelėsiais ir kerpėm?“

Šiuo šūkiu Medicinos fakulteto studentų atstovybė kviečia suburti penkių žmonių komandą ir sudalyvauti protmūšyje. Jo metu bus galima ne tik patikrinti savo žinias, bet ir prisidėti gerais darbais. Protmūšis organizuojamas siekiant nudžiuginti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus, todėl renkamas dalyvavimo mokestis – 5 Eur nuo visos komandos.

Renginys vyks gruodžio 11d., trečiadienį, 18 val. Kauno kolegijos Medicinos fakultete (K. Petrausko g. 15, 203 aud.)

Komandų vietų skaičius ribotas! Būtina išankstinė registracija: https://cutt.ly/ne9Yk5g

Kauno kolegijos stalo žaidimų vakaras

Šalti ir niūrūs žiemos vakarai bei stalai nukrauti knygomis neleidžia pajusti ore tvyrančios artėjančių Kalėdų nuotaikos? Griebk kurso draugą, kambarioką ar dėstytoją ir ateik į Kauno kolegijoje organizuojamą stalo žaidimų vakarą!

Renginys vyks gruodžio 11d., trečiadienį, 19 val. Kauno kolegijos Verslo fakulteto „chill“ zonoje.

Susitikime smagiai praleisti laiką draugų ir bendraminčių būryje!

Gruodžio 18 d.

Holly Jolly Christmas

Su kiekviena diena didžiausios metų šventės vis arčiau, todėl įžiebk Kalėdinę nuotaiką kartu su draugais Kauno kolegijoje kartu HOLLY JOLLY CHRISTMAS renginyje! Tavęs lauks daugybė pramogų, įdomių žaidimų bei prizų. Nepraleisk progos užmegsti pažintis su naujais žmonėmis, pasivaišinti karštu puodeliu kavos ar arbatos, kūčiukais ir mandarinais! Lauksime tavęs ir tavo draugų:

📍Gruodžio 18 dieną
📍17 valandą
📍Pramonės pr. 20 verslo fakulteto „chill“ zonoje bei aktų salėje

Iki pasimatymo! 🎁🎄☃️