Kauno kolegijos Verslo fakulteto Apskaitos ir finansų katedra 2023 m. gegužės 11 d. 10.00 val. kviečia į renginį „Apskaitos ir finansų aktualijos 2023“.

Šiais metais dėmesys bus skiriamas tiek apskaitos, tiek finansų srities specialistams. Renginio dieną Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos atstovas spaudai Tadas Bružas ugdys mokesčio mokėtojo sąmoningumą, kas pastaruoju metu ypač svarbu ir aktualu.

Pokyčiai yra neišvengiamas procesas įvairiose srityse, nors įprastai ne visi spėjame sekti naujausią informaciją. Nepasiklysti pokyčių gausoje mus kvies UAB „BDO auditas ir apskaita“ apskaitos paslaugų vadovė Jurgita Čepulienė, kuri pristatys visus naujausius pasikeitimus finansinės apskaitos ir atskaitomybės srityje 2023.

Kokie turėtų būti apskaitos ir finansų specialistai? Ko iš jų tikisi įmonės? Į šiuos ir visus kitus klausimus mums atsakys finansinių paslaugų centro „Aurita“ finansų analitikas ir finansų skyriaus paslaugų koordinatorius Aivaras Jonelis, skaitydamas pranešimą „Finansų valdymo paslaugų įmonės – kliento ir apskaitos / finansų specialisto profiliai“.

Pabaigai renginio moderatorė Apskaitos ir finansų katedros lektorė Irena Klimavičienė kvies dalyvius pasidalinti įžvalgomis apie mokesčių sąmoningumo ugdymą, apskaitos ir finansų  sektoriui keliamus iššūkius finansinės apskaitos ir atskaitomybės pokyčių kontekste bei teorinių ir praktinių kompetencijų tobulinimo svarbą rengiant apskaitos ir finansų srities specialistus.

Maloniai kviečiame dalyvauti! Renginys vyks: 1-57 aud. (Pramonės pr. 22). Renginys vyks ir nuotoliniu būdu (čia).