Spalio antrąją savaitę Kauno kolegijos direktorius, Technologijų ir Verslo fakultetų dekanai, Karjeros centro vadovas ir kiti Kauno kolegijos bendruomenės nariai dalyvavo susitikime su įmonės „Litcargus“ administracija. Kaip teigė abi pusės, tai pirmasis glaudus kontaktas, siekiant užmegzti bendradarbiavimo ryšį, numatyti tolesnių bendrų veiklų perspektyvas.

Pristačius Kauno kolegiją, įmonės „Litcargus“ atstovai atvykusiuosius išsamiau supažindino su įstaiga, pagrindinėmis trejomis įmonės paslaugų kryptimis –  keleivių aptarnavimu, orlaivių aptarnavimu perone ir krovinių bei pašto aptarnavimu. Žodiniai pasakojimai buvo įtvirtinti ekskursijose Kauno ir Vilniaus oro uostuose, kur šių skyrių darbas buvo rodomas praktiškai.

Dalijantis lūkesčiais, įmonės „Litcargus“ Personalo skyriaus vadovė tvirtino, kad iš studentų laukiama tvirtų pamatinių žinių: priklausomai nuo situacijos, organizavimo, stresinių situacijų valdymo, inžinerinių, tiksliųjų mokslų, logikos, logistikos, pardavimo, užsienio kalbų (ypač anglų, rusų) išmanymo ir įgūdžių. Anot įmonės atstovų, pamatinės žinios padeda tvirtus pamatus profesinės karjeros pradžioje, padeda gilintis į konkrečias specializuotas veiklas įstaigoje, perprasti naują medžiagą per reguliarius mokymus, kurie organizuojami atsiradus naujiems ar atsinaujinus seniems procesams.

Karjeros centro vadovas Mindaugas Samuolaitis pridūrė, kad poreikiai ir lūkesčiai turi būti išklausyti ir iš studento pusės: šiuolaikinis studentas yra reiklus ir nori susipažinti su įmone, jos darbo specifika, atsiveriančiomis galimybėmis. Dėl šios priežasties išreikštas bendravimo su studentu poreikis pristatant įmonę.

Kauno kolegijos direktorius Paulius Baltrušaitis ir Karjeros centro vadovas pasiūlė ir skatino įsitraukti formuojant studijų programų turinį, kuris galėtų būti naudingas ir patrauklus darbo rinkai. Direktorius pabrėžė, kad Kauno kolegijos politika bendradarbiauti ir palaikyti ryšius su verslu yra grįsta tuo, jog verslo ir aukštųjų mokyklų sąveika naudinga abiem pusėms ir, svarbiausia, studentui, ieškančiam tvirto pamato darbo rinkoje.

Dalijamės akimirkomis iš susitikimo su įmone „Litcargus“:

https://www.facebook.com/litcargus/videos/324868761429630/