Pirmosiomis gruodžio dienomis mados gerbėjai lankėsi renginyje „Kūrybos podiumas“, kurio metu vyko seminarai, kūrybinės dirbtuvės bei dizainerių mugė.

Trečius metus iš eilės vykstantį „Kūrybos podiumą“ vainikavo dizainerių kolekcijų pristatymas. Žiūrovai turėjo galimybę pamatyti net 15 drabužių ir aksesuarų kolekcijų, skirtų moterims, jaunimui ir vaikams. Jų autoriai tarpusavyje varžėsi dėl trijų apdovanojimų: „Originaliausia kolekcija 2017“, „Kūrybiškiausia kolekcija 2017“ ir „Kūrybos podiumo metų aksesuaras“.

Kolekcijas vertino ir laimėtojas išrinko grožio ir mados srities profesionalų komisija: Jonas Vosylius, Gintautas Strolys, Kęstutis Lekeckas, Dovilė Kavaliauskienė, Marija Sadomskaja, Eglė Straleckaitė, Elvyra Monginienė, Ingrida Kazlauskaitė, Neringa Mažeikienė ir Karolis Murauskas.

„Kūrybos podiumo“ renginyje savo kolekcijas pristatė Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Aprangos dizaino katedros absolventės Monika Veisbergaitė („Staying Still“) ir Toma Stašytė („Ne.Matoma“). Už drabužių kolekciją, kurią sukurti įkvėpė tradiciniai senovės Japonijos kostiumai, Tomai Stašytei atiteko originaliausios kolekcijos apdovanojimas.