Renginys perkeliamas į rudenį, tiksli data bus paskelbta vėliau.

„Apkalbos“ – tai platforma, suteikianti galimybę jauniesiems dizaineriams pristatyti savo kūrybą viešai, o mados gerbėjams – pamatyti drąsius, intriguojančius reginius. Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos iniciatyva organizuojamas nekonkursinis renginys užima aiškią poziciją Lietuvos mados žemėlapyje – šou organizuojamas jau daugiau nei dvidešimt metų ir kasmet sulaukia didelio dalyvių ir žiūrovų susidomėjimo. Didžioji dauguma jaunųjų kūrėjų kasmet – iš Lietuvos, tačiau esama talentų iš užsienio šalių.

Tarptautinis šou „Apkalbos“ – mados renginys Kauno miesto gyventojams ir svečiams, populiarinantis mados, kaip meno formos, kultūrą bei pristatantis jaunų menininkų kūrybą. „Apkalbos“ siekia populiarinti mados kultūrą, keisti nusistovėjusį visuomenės požiūrį į madą kaip į masinį reiškinį ir pateikti ją kaip meno formą, skatinti jaunus, gabius ir talentingus dizainerius kurti, atsiskleisti, padėti jiems surasti nišas tolesnei veiklai, padovanoti mados renginiais Kaunui neeilinį vakarą, pagardintą naujausiomis mados idėjomis. „Apkalbų“ organizatoriai siekia atrasti naujus mados srities talentus, paskatinti juos platesnei veiklai, populiarinti originaliąją vienetinių kūrinių madą Lietuvoje, ugdyti stilingą visuomenę. Gilias tradicijas turintis mados šou pirmuosius žingsnius mados pasaulyje padėjo žengti ne vienam žinomam Lietuvos dizaineriui. Jame pirmąsias savo kolekcijas pristatė Egidijus Sidaras, Egidijus Rainys, Laura Dailidėnienė, Kristina Kruopenytė, Jurgita Stakauskaitė, Kęstutis Lekeckas ir kt.

Jaunieji dizaineriai ir stilistai kviečiami registruotis ir išdrįsti publikai pristatyti savo kolekcijas laukiamiausiame Kauno kolegijos renginyje.

Anketas prašome užpildyti iki š. m. balandžio 5 d. ir atsiųsti el. p. adresu apkalbosss@gmail.com.