Gruodžio 31 d. 13 val. ant istorinio Pelėdų kalno (A. Mackevičiaus g. 27 teritorijoje) bus iškelta Lietuvos vėliava, kurios viršus sieks 100 m virš jūros lygio. Aukščiausioje Kauno vietoje vėliavos stiebas ir plevėsuosianti vėliava bus pašventinti, nuaidės patrankos šūvis, dalyvaus įvairių organizacijų atstovai, kurie papasakos apie šio renginio ir pasirinktos vietos svarbą. Pažymėti šį svarbų Kauno miestui įvykį kviečiama Kauno kolegijos ir miesto bendruomenė, nes, kaip teigia ceremonijos organizatoriai, būtent prie vėliavos telkiasi stiprios bendruomenės.

Kauno kolegija tęsia ilgametę iniciatyvą puoselėti Pelėdų kalną: architektūrinis ansamblis yra nuosekliai renovuojamas nuo 2005 m., baigiami kalną juosiančios tvoros atnaujinimo darbai, kuriuos inicijavo ir organizuoja Kauno kolegija, o finansuoja Kauno kolegija ir Kauno miesto savivaldybė. Aukščiausiai Kaune plevėsuosianti vėliava taip pat yra vienas iš šią vietą įprasminančių gestų.

Kauno kolegijos bendruomenės nariai, kurie nori dalyvauti, bet neturi kaip nuvykti, apie transporto poreikį gali pranešti el. paštu komunikacija@go.kauko.lt arba tel. (8 37) 45 51 47.