Rugsėjo 24-os dienos vakarą, Menų ir ugdymo fakultete ant Pelėdų kalno susitelkė Kauno kolegijos alumnai, norėdami pasveikinti aukštąją mokyklą 20-ies metų įsteigimo proga. Renginio metu susirinkusieji bendravo su buvusiais bendrakursiais ir dėstytojais, dalijosi prisiminimais, sužinojo naujienas ir atnaujino ryšius.

Džiugino glaudus tarpusavio ryšys

Dovana gali tapti bendravimo forma ir priemone, padedanti perduoti svarbią žinią. „Iš pradžių galvojome apie įvairias dovanas, tačiau nei viena ji neprilygo medelio idėjai. Norėjome, kad dovana būtų matoma ir ilgai išliekanti. Juk nuo seniausių laikų medis yra gyvybės, augimo, stiprybės ir stabilumo simbolis. Taip pat ąžuolas yra neabejotinai išvaizdžiausias medis, kuris tikimės, kad išaugs dideliu ir galingu“, – pasakoja Alumnų klubo prezidentas, UAB „Kvadratu LT“ pardavimų ir marketingo direktorius, Kauno kolegijos tarybos narys Donatas Valentinavičius.

Pasodintas ąžuolas bus esamus ir būsimus absolventus jungiančiu simboliu, o Pelėdų kalnas ir ant jo esantis Menų ir ugdymo fakultetas – alumnų susitikimų vieta. „Visą studijų laikotarpį buvau studentų atstovybės narys, aktyviai dalyvaudavome visose organizuojamose veiklose, tad šiai aukštajai mokyklai, aš ir kiti alumnai, jautėme pareigą padėkoti“, – apie tai kaip kilo idėja pasakoja D. Valentinavičius ir priduria, kad alumnai noriai prisijungė prie iniciatyvos organizavimo.

Pasak Kauno kolegijos direktoriaus Pauliaus Baltrušaičio, kolegija visuomet stengiasi palaikyti glaudų ryšį su savo absolventais ir tikisi atsako iš jų, o tokios iniciatyvos, absolventams sugrįžtant ir dar kartą prisiliečiant prie aukštosios mokyklos, tik sustiprina ryšį su institucija.

D. Valentinavičius pabrėžia, kad alumnai yra ypač dėkingi Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakultetui už šiltą priėmimą ir medeliui suteiktą ypatingą vietą.

Alumnai visuomet gali prisijungti prie savo Alma mater

Kauno kolegija jau dvidešimt metų auga ir keičiasi, tobulindama studijų programas, atliepdama modernėjantį pasaulį ir darbo rinkos paklausą, o studijas iki šiol čia užbaigė 17 absolventų laidų. Daugelis baigusiųjų studijas šiuo metu plėtoja sėkmingą karjerą įvairiose srityse.

Kauno kolegijos alumnų 2014-ais metais įsteigto klubo tikslas – plėtoti abipusiai naudingą partnerystę tarp absolventų ir Kauno kolegijos. Absolventai organizuoja susitikimus, dalyvauja Kauno kolegijos renginiuose, veda mokymus studentams. Klubui priklauso absolventai ne tik gyvenantys ir dirbantys Lietuvoje, tačiau ir tie, kurie yra įsitvirtinę užsienio darbo rinkose.

Kauno kolegijos alumnų klubo nariais kviečiame tapti užpildžius registracijos anketą. Dėl papildomos informacijos galima kreiptis el. paštu kkalumni@go.kauko.lt.