Birželio 29 dieną kartu su diplomais įteikta Almos Ziziliauskienės vardo stipendija, kurią įsteigė apskaitos, mokesčių, teisės ir finansinių verslo konsultacijų bendrovė „Grant Thornton Baltic“. Ji įteikta Verslo fakulteto ištęstinių Apskaitos studijų programos studentui Artūrui Varankevičiui.

„Didžiuojuosi apskaitos absolventais, kurie baigė studijas. Nepaisant nuolatinės technologijų integracijos į verslą, žmogiškasis elementas išlieka nepakeičiamas, o geri ekspertai – ypač vertinami ir reikalingi. Linkiu siekti aukštumų, tapti ekspertu ir didžiuotis visais savo laimėjimais“, – teikdamas premiją absolventui linkėjo viena iš UAB „Grant Thornton Baltic“ įkūrėjų ir ilgametė Kauno kolegijos dėstytoja Alma Ziziliauskienė.

Pasak A. Ziziliauskienės, vienkartine 500 eurų vardine stipendija siekiama paskatinti pačius talentingiausius Finansų ir Apskaitos studijų programų studentus, pasiekusius aukštų rezultatų ne tik akademinėje srityje, bet ir moksliniuose tyrimuose, visuomeninėse ir praktinėse veiklose.

„Šis ypatingas žingsnis skatinti studentus – tai daugelį metų trunkančios partnerystės rezultatas. Kauno kolegija puikiai paruošia studentus, kurie atitinka pramonės poreikius ir sėkmingai pradeda savo karjerą įmonėje „Grant Thornton Baltic“, – pasakojo dėstytoja Alma Ziziliauskienė.

Apskaitos ir finansų katedros vedėja Vilma Kazlauskienė teigė, kad pirmą kartą įteiktos vardinės stipendijos komisijai teko nelengva užduotis.

„Teko rinktis iš daugybės puikių kandidatų, vertų vienas kito. Tikiu, kad ši stipendija tik dar labiau paskatins studentus aktyviai dalyvauti veiklose, siekti aukštų rezultatų, taikyti žinias praktikoje ir ugdyti savo pažangą“, – teigė V. Kazlauskienė.

Dar kartą sveikiname Artūrą Varankevičių ir visus 2023 m. absolventus. Linkime jums spalvingo ir sėkmingo karjeros kelio. Jūsų išmintis, talentai ir įgūdžiai yra vertingas turtas, kuris gali padėti pasiekti aukštumų.

Kartu primename, kad Kauno kolegija visada Jūsų lauks sugrįžtančių. Neatsiejama absolvento kelionės dalis yra prisiminti savo šaltinius, savo švietimo instituciją, savo alma mater.

Sėkmės!